Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táto halloweenska dekorácia je taká desivá, že ju museli stiahnuť z obchodov

Horizon33_2016 9 30_11 30 11.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.homedepot.com
reklama:
reklama:

Hranica medzi tým, čo je vtipné a čo už nie, je veľmi tenká. No a jeden z kanadských obchodov by o tom vedel povedať svoje – zo svojich regálov totiž obchod musel stiahnuť túto halloweensku dekoráciu. Bola totiž príliš strašidelná.

V USA sa ľudia pomaly, ale isto pripravujú na mimoriadne populárny sviatok – Halloween. No a tak nakupujú dekorácie, aby si už o pár týždňov mohli vyzdobiť svoje príbytky.

Lenže niektoré dekorácie sú tak trochu cez čiaru a už nevyzerajú tak trochu desivo a trochu vtipne, ale úplne hrôzostrašne. Napríklad aj táto mužská tvár, ktorá vyzerá, že vás pozoruje z okna. No my keby sme niečo také zahliadli počas večernej prechádzky, asi by nás to fakt poriadne vydesilo…

Halloween decoration scary peeper creeper 67.jpg
www.homedepot.comFoto: www.homedepot.com

Táto dekorácia mala byť vtipným prankom, no zákazníci sa začali obchodu sťažovať a jedna zákazníčka dokonca kontaktovala televíznu stanicu CBS, ktorá prišla o dekorácii urobiť reportáž.

Halloween decoration scary peeper creeper 66.jpg
www.homedepot.comFoto: www.homedepot.com

„Na tomto nevidím nič vtipné,“ vyjadrila sa v rozhovore pre CBS učiteľka a matka dvoch detí Breanne Hunt-Wells. Dodala, že to pôsobí ako propagácia voyerizmu, čo je v Kanade zločin.

Halloween decoration scary peeper creeper 68.jpg
www.homedepot.comFoto: www.homedepot.com

Obchod preto dekoráciu stiahol z predaja, no ak by ste chceli niekomu na Halloween spôsobiť menší či väčší srdcový záchvat, tak v USA je táto sranda stále dostupná…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 30. septembra 2016Zdroj www.boredpanda.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: