Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Taxikár odmietol odviezť ženu na vozíku. Reakcia ostatných ľudí bola perfektná

Vozíčkari sú často diskriminovaní.
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Ľudia na vozíku bývajú dosť často diskriminovaní. Svoje o tom vie aj táto mladá žena, ktorá má nepríjemný zážitok s jedným taxikárom. 

Shannon Murray je žena na vozíku a prednedávnom zažila nepríjemný šok na hlavnej stanici Cardiff Central. Herečka zostala po úraze pri potápaní na vozíku, keď mala len 14 rokov. Dosť často máva problém sa s vozíkom niekam dostať. A nepríjemnú situáciu zažila aj teraz.

Žena na vozíku sa chcela odviezť taxíkom.
twitter.com

Na stanici si vyhliadla špeciálne upravený taxík, ktorý dokáže prevážať aj ľudí s vozíkom. Keď podišla k nemu a otvorila dvere, taxikár začal na ňu kričať, že ju nezoberie, pretože sa tam nevmestí. „Neustále na mňa kričal, že sa do taxíka nevmestím aj napriek tomu, že som mu vravela opak“, povedala Shannon.

„Kričal veľmi nahlas a za nami bola fronta ľudí, takže to bola samozrejme veľká verejná hádka.“  Povedala vodičovi, že nemá právo ju odmietnuť a požiadala ho o jeho číslo, aby ho mohla oznámiť. To, čo sa stalo potom, obnovilo jej vieru v ľudstvo.

Žena je na vozíku od 14 rokov.
twitter.com

Herečka hovorí, že akonáhle ju odmietol, vyzval ďalších ľudí, aby nastúpili do taxíka. Tí však jeden po druhom odmietali nastúpiť kvôli spôsobu, akým s ňou zaobchádzal taxikár. „Neviem žiadne z ich mien, ale 7 alebo 8 ľuďom zo srdca veľmi pekne ďakujem“. 

Herečka, ktorá pravidelne cestuje trasu Londýn – Los Angeles, uviedla, že sa dostala do ďalšieho taxíka, ktorý bol rovnakým modelom auta. Mladá žena to len tak nenechala a oznámila čin prvého taxikára kompetentným. Tomu bolo zdôraznené a vytknuté, že mal ženu vziať. Shannon má veľa podpory aj od ľudí na Twitteri, ale aj zo svojho okolia.

Shannon nemá problém cestovať.
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 4. júna 2017Zdroj www.mirror.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: