Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Telo ženy počas 16 rokov odmietlo 18 tehotenstiev. Potom sa stal zázrak

Rodinka.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Stáva sa, že aj keď človek naozaj veľmi túži po bábätku, nie vždy sa mu to môže splniť. Tento pár čakal na svoje prvé dieťatko dlhé roky. 

Keď sa Louise stretla so svojím manželom Markom v roku 1999, okamžite vedela, že si s ním chce založiť rodinu. O svoje prvé dieťatko sa začali snažiť, keď mala 32 rokov. Ale kvôli Markovej vazektómii musela nájsť iné spôsoby, ako otehotnieť.

Mama.jpg
www.youtube.com

Louise a Mark minuli viac ako 100-tisíc dolárov na darcovstvo spermií a nespočetné pokusy o mimotelové oplodnenie v priebehu 16 rokov. Bohužiaľ, vždy, keď Louise otehotnela, stratila svoje dieťa. Stalo sa to neuveriteľných 18-krát, čo bolo pre ňu zdrvujúce.

Dieta 2.jpg
www.youtube.com

„Bolo to úplné tajomstvo, prečo moje telo neustále odmietalo dieťa tak dlho, každý raz to však bolo pre mňa ťažké,“ povedala. V roku 2010 sa Louise vzdala. O niekoľko rokov neskôr sa rozhodla vyskúšať otehotnieť posledný krát pred svojimi 50. narodeninami. Vtedy našla lekára, ktorý zistil, že má „vražidace bunky“, ktoré ničia jej embryá.

Rodina 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Na posledný pokus Louise konečne otehotnela, keď mala 47 rokov. Neuveriteľné, chlapček William sa narodil zdravý po 37 týždňoch. Aj keď si cudzinci často myslia, že Louise a Mark sú jeho starí rodičia, nevadí im to a sú nadšení zo svojho vytúženého dieťatka.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 19. októbra 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: