Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento chlapík požiadal svoju priateľku o ruku 365 krát! Prijala ponuku na sobáš?

37bx969jndnfnf.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
youtube.com
reklama:
reklama:

Počas celého roka žiadal svoju priateľku o ruku.

Dean Smith sa rozhodol vytvoriť pre svoju priateľku Jennifer video, v ktorom vyjadril svoje city k nej. Pozrela si ho na pláži, kam ju zaviedla jej rodina.

„Len som chcel, aby si vedela, ako veľmi ťa milujem, ako si neuveriteľne bystrá, vtipná, starostlivá a úžasne krásna. Podla mňa si dokonalá.“ 

„Jennifer, milujem ťa viac ako čokoľvek na svete. Viem, že si človek, s ktorým chcem stráviť zvyšok svojho života, ale chcem, aby načasovanie bolo perfektné a urobiť tento okamih mimoriadny. Nasledujúci rok ti ukážem, ako veľmi ťa milujem, a že na teba myslím každý deň. Chcem si ťa vziať.“

A tak počas celého roka sa natáčal na video pri bežných činnostiach od cvičenia až po umývanie zubov. Držal pri tom bielu tabuľku, na ktorú písal svoje žiadosti o ruku: Vezmeš si ma? Urobíš zo mňa najšťastnejšieho muža na svete? Budeš moja žena? Začal 8. januára 2014 a urobil tak celkovo 365 krát.

Čo nasledovalo, keď na pláži dopozerala jeho video? Sleduj! :-)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor efkoDátum 12. októbra 2015Zdroj time.com Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: