Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento zubár vykonával na deťoch nevyžiadané zákroky. Pozri sa, ako ich zohavil!

Horizon33_2015 10 9_12 7 54.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Neskutočné zákroky, ktoré vykonával zubár z Floridy na svojich detských pacientoch ťa vydesia na smrť. Tento zubár bol obvinený zo zneužívania svojej profesie a zo zákrokov, pri ktorých si zarobil milióny dolárov. Všetko by bolo v poriadku, keby o tie zákroky niekto stál – boli totižto nevyžiadané. 

Zubár z Floridy Dr. Howard Schneider bol obvinený, že zneužíva deti pri vykonávaní zbytočných stomatologických zákrokov. Tento dentista mal vo zvyku odviesť rodičov z ambulancie do čakárne a tým mal dostatok príležitostí na to, aby vykonával ohavné činy na úbohých deťoch.

Horizon33_2015 10 9_12 0 33.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Brandy Motley priviedla svoju dcéru na bežnú preventívnu prehliadku, no keď vyšla z miestnosti do čakárne uvidela, že je celá poliata krvou. Domáhanie pravdy ju stálo veľa námahy, veci sa začali hýbať až vtedy, keď na sociálnej sieti vyzvala ostatných rodičov, aby spoločnými silami zažalovali tohoto zubára. Podarilo sa im to?

Horizon33_2015 10 9_12 0 45.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Schneider sa nakoniec vzdal svojej lekárskej licencie, no stále tvrdí, že je nevinný. Na jeho adresu však každým dňom pribúda ďalšie nové trestné oznámenie, tak je dosť ťažké veriť jeho nevine.

https://www.youtube.com/watch?t=3&v=Z338w8j5VAQ

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 9. októbra 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: