Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tieto profily venované Slovensku by ste mali na Instagrame určite sledovať

Sni mka obrazovky 2018 08 04 oa11.51.11.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Instagram je v súčasnosti jednou z najobľúbenejších sociálnych sietí nielen u nás, ale aj vo svete. Vybrali sme pre vás niekoľko profilov venovaných Slovensku, ktoré sa oplatí na tejto sociálnej sieti sledovať, pretože ich fotky zo Slovenska sú naozaj krásne a jedinečné.

#1

Radoslav Hoppej je autorom cestovateľského blogu Nie je túra bez Štúra a vďaka svojmu blogu je z neho profesionálny turista v našej krajine.

Takto pred rokom by sa mi ani len nesnívalo, že so svojím cestovateľským blogom o ?? ,,Nie je túra bez Štúra,, postúpim do finále súťaže ,,Bloger roka,, a ešte k tomu s niektorými tak skvelými a šikovnými ľuďmi.? Dikičko za všetky hlasy, že vás baví moje štúrovanie a naše Slovensko, lebo bez vás by to nebolo ono.???? ? ? #blog #cestovatelskyblog #niejeturabezstura #sturovanie #slovakblogger #travelblogger #blogerroka #dnescestujem #travel #slovensko #slovakia #visitslovakia #turista #cestovanie #cestovatel #turistika #milujemcestovanie #pamiatky #cestujem #svk #takeslovenske #praveslovenske #goodideaslovakia #slovakiaday #skcztravel #cestujemeposlovensku #fabslovakia #slovenskojekrasne #beckov #hradbeckov

A post shared by Radkoslav Hoppey (@nie_je_tura_bez_stura) on

Dnes som bol štúrovať v Komárne a námestie, ktoré tam majú je jednoducho mega. Volá sa Nádvorie Európy a keď máš chuť prejsť sa za jeden deň po 40 krajinách Európy, tak je to to správne miesto, lebo tam nájdeš budovy, ktoré sú typické pre jednotlivé krajiny.??? Pre viac fotiek môžeš mrknúť aj moje stories.? ? ? #blog #cestovatelskyblog #niejeturabezstura #sturovanie #slovakblogger #travelblogger #blogerroka #dnescestujem #travel #slovensko #slovakia #visitslovakia #turista #cestovanie #cestovatel #turistika #milujemcestovanie #pamiatky #cestujem #svk #takeslovenske #praveslovenske #goodideaslovakia #slovakiaday #skcztravel #cestujemeposlovensku #fabslovakia #slovenskojekrasne #komarno #nadvorieeuropy

A post shared by Radkoslav Hoppey (@nie_je_tura_bez_stura) on

Aha, pri akej parádnej zrúcanine kostola som dnes bol. Ide o kostol sv. Štefana Kráľa, ktorý sa nachádza len kúsok od priehrady Domaša a je zachovaný z obce, ktorá bola zaplavená pri jej výstavbe.? A odchádzal som zas raz tak s miliónom fotiek tohto kostola.?? Pre viac z môjho štúrovania nezabudni mrknúť aj storíčka.? @northeast_slovakia ? ? #krajkulturnychpamiatok #KKP #severovychod #northeast_slovakia #blog #cestovatelskyblog #niejeturabezstura #sturovanie #slovakblogger #travelblogger #dnescestujem #travel #slovensko #slovakia #visitslovakia #turista #cestovanie #cestovatel #turistika #milujemcestovanie #pamiatky #cestujem #svk #takeslovenske #praveslovenske #goodideaslovakia #slovakiaday #cestujemeposlovensku #kostol #novakelca

A post shared by Radkoslav Hoppey (@nie_je_tura_bez_stura) on

Na jeho Instagrame ukazuje známe, ale aj menej známe miesta našej krajiny.

#2

This Is Slovakia je profil, ktorý patrí medzi tie najznámejšie profily venované Slovensku. V súčasnosti tento profil sleduje už vyše 55 tisíc ľudí.

Každá fotka, ktorá sa objaví na tomto profile stojí naozaj za to.

#3

Patrik Paulínyi sa venuje foteniu a robeniu videí, precestoval už veľa krajín, no ani na Slovensko nezabúda.

Známy je aj svojím videom “Follow me Slovakia”, kde ukazuje tie najkrajšie miesta Slovenska.

#4

Pravé slovenské je profil, ktorý sa venuje predstavovaniu šikovných ľudí z rôznych oblastí ako fotenie či vyrábanie rôznych produktov prepojených so Slovenskom.

Jedna ako druhá ??? #praveslovenske od ? @anemarika

A post shared by PraveSlovenske.sk (@praveslovenske) on

#5

Adam Milo zas ukazuje krásy našich vrchov.

Okrem krásnych fotiek môžete na jeho Instagramovom profile nájsť aj nádherné videá z našich hôr.

#6

Matúš, známy aj ako “makbedrik” má zaľubu v cestovaní a vo vlakoch.

#7

Profil Také Slovenské ukazuje krásy našej krajiny a rovnako tak zdieľa fotky iných užívateľov.

#8

Profil slovakia.travel je tiež plný krásnych fotiek Slovenska.

#Kosice by @filip_petrik Thanks for sharing your ? with us #goodideaslovakia

A post shared by Slovakia.travel (@slovakia.travel) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor nrDátum 5. augusta 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: