Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tínedžeri sa nikdy nepoučia. Internetom koluje ďalšia nezmyselná výzva, ktorá je životu nebezpečná

Befunky collage 29.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Určite ste už počuli o rôznych internetových výzvach, ktoré ľudia neváhajú plniť a natáčať si ich na video. Všetko je v poriadku, pokým má výzva zábavný charakter a nejde v nej o život. V tomto prípade to bolo totiž naozaj nebezpečné.

Výzvy na internete zachádzajú už priďaleko. Tínedžeri sú nepoučiteľní a neváhajú sa dať nahovoriť na hocijakú hlúposť. Neuvedomujú si totiž, aké to môže mať následky. Hlavne, že sú frajeri, že tú výzvu splnili. Nič netušiacemu chlapcovi išlo pri tejto výzve doslova o život.

Zena 1.jpg
www.youtube.com

Najnovšia výzva je naozaj nebezpečná. Môže spôsobiť nepríjemné zjazvenie, či dokonca trvalé poškodenie. Jej pointa je, že človek musí obliať niekoho horúcou vodou. Má však aj druhú verziu, pri ktorej platí, že osoba musí horúcu vodu vypiť.

Chlapec 1.jpg
www.youtube.com

Tento mladík na to doplatil našťastie „len“ popáleninou na krku. Zatiaľ, čo spal, ho totiž kamaráti obliali horúcou vodou. Keď pocítil nepríjemné pálenie, zobudil sa a začal kričať. Išiel do kúpeľne a vtedy si uvedomil, čo sa deje. Matka ho okamžite zaviezla do nemocnice, kde mu popáleninu ošetrili. Od tohto incidentu sa už s chlapcami nekamaráti. Rodičia vyzývajú ostatných, aby hovorili s deťmi o nebezpečných internetových nástrahách, ako je táto.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 25. októbra 2017Zdroj www.sharetap.it © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: