Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nielen hlúpa, ale aj nebezpečná. Na takúto internetovú výzvu sa dajú tínedžeri nahovoriť

Vyzva.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Po internete často kolujú rôzne výzvy. Asi najpopulárnejšia bola ľadová výzva, ktorú prijali aj známe osobnosti. No máme tu ďalšiu, ktorá súvisí s ľadom, akurát s tým rozdielom, že je oveľa nebezpečnejšia.

Tínedžeri chcú vždy niečím zaujať. A práve takéto nezmyselné výzvy im k tomu pomáhajú. Ale povedzme si na rovinu, toto je naozaj hlúpy nápad a nie niečo, za čo by mohli byť obdivovaní. Takže v tomto prípade im síce pointa výjde a zaujmú, ale svojou hlúposťou, čo v konečnom dôsledku nie je žiadny výhra. A okrem toho, môžu si naozaj ublížiť.

Táto internetová výzva spočíva v tom, že si tínedžeri nasypú na dlaň alebo inú časť ruky soľ a na tú položia kocku ľadu. Táto kombinácia neveští naozaj nič dobré a tak to aj vždy dopadne. V lepšom prípade sú z toho bolestivé rany. Ale neraz sa stalo, že dotyčný skončil aj v nemocnici s popáleninami tretieho stupňa.

Takže ponaučenie pre každého, kto chce byť za každú cenu „cool“. Nehrňte sa vždy do každej výzvy, nie všetky za to naozaj stoja. Určite neriskujte svoje zdravie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 31. januára 2017Zdroj www.viralnova.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: