Krásna topmodelka Michaela Kocianová žiari šťastím: Toto je jej nový chlap!

Zdieľať
Screenshot_2020 01 04 michaela kocianova michaelakocianova • instagram photos and videos.jpg
Michaela Kocianová trávi dovolenku na Maldivách. Foto: www.instagram.com

Už ho neskrýva! Jedna z našich najúspešnejších topmodeliek Michaela Kocianová, si momentálne užíva dovolenku na Maldivách. Nie je tam však sama. Spoločnosť jej robí jej nový priateľ, s ktorým chodí len pár týždňov. Po rozchode s bohatým finančníkom je opäť šťastne zamilovaná.

Nekonečné pláže, romantické prechádzky, relax a jedno z najkrajších miest na zemi. Kocianová už síce navštívila veľa miest, no na oddych a oslavu svojich 31.narodenín si vybrala práve Maldivy. Už niekoľko dní si tam užíva dobré jedlo, drinky a vystavuje na pláži svoje sexi telo. A práve to už patrí jej novému frajerovi s ktorým randí len pár týždňov. Modelka ho konečne ukázala aj svojim fanúšikom. „Hodím ho žralokom“ napísala s úsmevom pod fotografiu pri mori.

Img 8560.jpg
Michaela frajera skrýva, no zo záberu vidieť, že je to opäť fešák. Foto: www.instagram.com

Zábery na jej instagrame nasvedčujú, že je veľmi spokojná. A nakoniec ona sama to nepopiera, jej typické „happy Monkey“ sa pri fotkách objavuje často.

Kocianová bola sama od júna, kedy sa rozišla s bohatým anglickým finančníkom Arranom Yentobom po štyroch rokoch. Michaela sa vtedy vyjadrila, že si dávajú pauzu a uvidia, ako to bude ďalej. Teraz je jasné, že topmodelka má už novú lásku a užíva si ju na Maldivách naplno.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom