Používate zastaralý prehliadač, stránka sa Vám nemusí zobraziť správne. Odporúčame stiahnuť nový prehliadač tu.

Toto je vraj najstrašidelnejšia univerzita na svete! Pozri, čo sa tam deje!

Zdieľať
50a73d2-52333-ohio-3-558x900-fit

Možno si už bol na takom mieste, na ktorom si sa necítil dobre a bezpečne. Možno si mal pocit, že ťa niekto sleduje, aj keď si nikoho nevidel alebo si počul za dverami hlasy ľudí a keď si ich otvoril, nikto tam nebol…

Podobným miestom je aj Ohijská univerzita v amerických Athénách, ktorej internáty sú podľa viacerých študentov poriadne strašidelné.

Zimomriavky vyvoláva najmä izba číslo 428, v ktorej nikto nechce bývať a dokonca aj susedné izby zívajú prázdnotou. Hovorí sa totiž, že v tejto izbe bola začiatkom 60. rokov zavraždená študentka ekonómie Lisa, ktorá mala prísť o život počas satanistického rituálu.Podľa riaditeľa univerzity je však celá historka obyčajným výmyslom, no napriek tomu v tejto izbe od roku 1962 nik nebýval.

Ohio_University_Gateway

Tento príbeh však nie je jedinou strašidelnou historkou, ktorá sa s univerzitou v Ohiu spája. Podľa niektorých príbehov stojí budovy školy na mieste bývalého pohrebiska, na ktorom kedysi bojovali dva indiánske kmene. Viacerí študenti vraj počuli hlasy mŕtvych indiánov, ktoré im čosi hovorili v nezrozumiteľnom jazyku.

Údajne aj samotní učitelia boli svedkami nevysvetliteľných úkazov – dvere či okná, ktoré sa samy otvorili a zatvorili alebo podivné zvuky na chodbách ich občas vyľakajú na smrť.

Nie je sa preto čomu čudovať, že ide o jedno z najstrašidelnejších miest v USA….

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom