Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto mladé dievča by sa mohlo stať prvou ženou na svete, ktorá precestuje všetkých 196 krajín

Horizon33_2016 11 9_14 22 11.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Nájsť človeka, ktorý niekedy v živote neuvažoval nad tým, že všetko nechal tak a odišiel by do sveta, by dnes veru nebolo ťažké. No nie každý má na to aj odvahu. Táto mladá žena odvahu našla a vybrala sa do sveta.

Zoznámte sa s Cassie DePecol z amerického Connecticutu, ktorá svoju cestu začala v júli 2015, má dnes už 27 rokov a na cestách strávila už 15 mesiacov. Za tento čas sa podarilo navštíviť 180 krajín a 254-krát letela lietadlom.

Jej cieľom však je navštíviť všetkých 196 krajín svetov a stať sa tak prvou ženou, ktorej sa to podarilo.

Cassie tvrdí, že vždy chcela vidieť svet. Už ako školáčka túžila navštíviť každú krajinu vo svete a dozvedieť sa čo najviac o jej tradíciách, histórii a kultúre a spoznať ľudí, ktorí tam žijú.

Tento jej sen si vyžadoval poriadny balík peňazí a ako povedala, výlet po svete ju už stál 198-tisíc dolárov, ktoré získala od rôznych sponzorov.

S pomocou sponzorov vytvorila táto inšpiratívna mladá žena dokumentárny film o svojej jedinečnej ceste. No a za to, že v dokumente odprezentovala najluxusnejšie hotely, v ktorých bývala, si v nich mohla užiť ubytko zadarmo.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 9. novembra 2016Zdroj brightside.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: