Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto musíš vidieť! Žiadosť o ruku, ktorej príprava zabrala jeden celý rok!

Bez názvu0
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Žiadosť o ruku býva pre mužov náročným poslaním. Každý z nich chce, aby ich žena zažila tú najkrajšiu žiadosť, na ktorú nikdy v živote nezabudne. Jennifer na to určite nikdy nezabudne. Zažila totiž jednu z najkrajších žiadostí o ruku, aké sme kedy zaznamenali.

Všetko sa začalo nevinne. Jennifer oslavovala narodeniny so svojou rodinou na Arube, pričom netušila, že tento jeden deň zmení jej život naruby. Od rodiny dostala inštrukcie na kartičkách, ktoré ju doviedli na pláž. Tam na ňu čakal tablet, v ktorom bolo pre ňu pripravené video od jej partnera Deana.

Bez názvu
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

Vo videu sa k nej už prihováral Dean, ktorý pre ňu pripravil šokujúce prekvapenie! Každý deň počas celého roka sa natočil s kartičkou, na ktorej bola napísaná žiadosť o ruku pre Jennifer. Celé to vytvoril vo veľmi originálnom štýle, zladil to s hudbou a s domácimi zábermi Jennifer. Video bolo veľmi emotívne a Jennifer sa pri ňom rozplakala.

Bez názvu1
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

Po skončení videa sa na pláži objavil Dean a konečne po roku zrealizoval svoju žiadosť o ruku aj s prsteňom a so všetkým, čo k tomu patrí. Jennifer ostala zaskočená, no príjemne potešená a dojatá :-)

Bez názvu3
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

Určite si pozri aj ty toto video! Je krásne, že na svete existuje stále pravá láska :-)

.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor AďaDátum 9. marca 2015Zdroj jcluinspire.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: