Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nahnevaná žena sa perfektne pomstila manželovi za jeho neveru! Toto bolo kruté!

ID-10062103
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Hovorí sa, že pomsta najlepšie chutí za studena, no v tomto prípade to neplatí. Táto 29-ročná žena totiž prichytila svojho manžela, ako ju podvádza s jej sestrou-dvojičkou, a takto krásne sa mu hneď aj pomstila…

Ting Su bola, samozrejme, poriadne zdrvená, keď sa dozvedela o tom, že ju jej manžel podvádza s jej sestrou. Vďaka mobilu a zázračnej sile GPS sa jej však podarilo manžela aj sestru vystopovať a našla ich spolu pri nákupnom centre. Ting sa dostala na preplnené parkovisko pred miestnym nákupným centrom a v aute objavila svojho nahého manžela, ako si užíval s jej sestrou. A bolo dosť jednoduché nájsť ich, pretože auto sa poriadne triaslo.

nevera 1
FOTO: metro.co.ukFoto: www.imgur.com

TIng prišla k autu, zabúchala na okienko a poriadne prekvapila užívajúcu si dvojicu. Jej manžel a sestra boli prichytení priamo pri čine a boli v takom šoku, že obaja vyskočili z auta úplne nahí! Napriek tomu, že bola Ting poriadne naštvaná, rozhodla sa využiť príležitosť na sladkú pomstu. Rýchlo skočila do auta a odišla s ním preč, zatiaľ čo jej manžel a sestra zostali nahí a bez akéhokoľvek oblečenia po ruke na parkovisku.

nevera
FOTO: metro.co.ukFoto: www.imgur.com

A ako to už chodí, okolo stojaci ľudia sa na tom dobre zabávali a viacerí si naháčov odfotili. Ting, samozrejme, podala žiadosť o rozvod a vyšlo najavo, že ju jej muž s jej sestrou podvádzal odkedy mu porodila dvojičky!

Čo povieš, dostali to, čo si zaslúžili? :-D

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 5. marca 2015Zdroj metro.co.uk, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., titulná ilustračná: freedigitalphotos.net, v texte: metro.co.uk
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: