Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zistil, že ho žena podvádza a takto veľkolepo sa s tým vyrovnal

dvojica v posteli podvadza thinkstock
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ilustračné: www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Na neveru zo strany partnera sa dá reagovať rôzne – môžeš sa s ním okamžite rozísť, poriadne sa s ním pohádať, vysvetliť si to alebo sa s tým vyrovnať takýmto originálnym spôsobom!

Tento zaujímavý príbeh koluje po internete, no pôvodný zdroj nepoznáme, a tak je ťažké s istotou povedať, že je pravdivý. V každom prípade je poriadne zábavný! Tento chlapík si bol celkom istý tým, že ho jeho manželka podvádza, no nebol si istý tým, ako má túto situáciu riešiť. Po dlhom premýšľaní a plánovaní sa rozhodol, že najlepšie bude konfrontovať ju. Prosto, aby všetci vedeli, že za rozpadom manželstva stojí ona. Tu je teda jeho príbeh.

„Takže, bol som si takmer stopercentne istý, že ma moja žena podvádza. Bolo to očividné – smiala sa, keď esemskovala a keď som sa spýtal, kto jej to píše, odpovedala, že len jej mama. Keď som volal jej kolegom do práce, či je ešte tam, povedali, že pred pár hodinami odišla. Poslednou kvapkou bolo, keď mi o pol jedenástej v noci povedala, že ide kúpiť mlieko a prišla domov o druhej ráno. Rozhodol som sa najať si súkromného detektíva, ktorý mi zaistil dôkazy, a všetky moje obavy sa potvrdili. Počkal som sedem mesiacov, kým som sa jej to rozhodol povedať… A bolo to v deň jej narodenín.

Možno sa pýtate, prečo som čakal tak dlho. Chcel som mať čo najviac dôkazov, aby som ich mohol posunúť právnikovi. Okrem toho som sa chcel zariadiť a nájsť si nový byt. A napokon, chcel som počkať na jej narodky. Pýtal som sa jej, čo chce robiť na narodeniny, no ona na mňa naliehala, že sa môžem ísť pokojne zabaviť do mesta so svojimi priateľmi. Že prosto nechce, aby som jej pripomenul, že je staršia. Bolo mi jasné, že sa niečo deje. A potom som našiel v šatníku fľašu šampusu a dva poháre.

Vtedy som urobil niečo, čo by urobil každý rozumný človek. Odišiel som a tváril som sa, že idem von s priateľmi. Išiel som ku kamošovi domov, odkiaľ som zavolal jej rodine a priateľom. Pozval som ich k nám domov a povedal som im, že chcem pre ňu pripraviť veľké prekvapenie. Mali sme sa všetci objaviť v našej izbe – aj s tortou, párty klobúčikmi, píšťalkami a vínom. Okolo pol deviatej večer sme sa stretli pred naším bytom, bolo nás asi osem. Jej mama držala tortu, otec niesol fľaše s vínom. Všetkých som upozornil, že musíme byť ticho. Pomaly som odomkol dvere bytu a všetci sme sa potichu blížili do spálne – a každý mal v ústach nachystanú píšťalku.

Otvorili sme dvere a spoločne sme zakričali PREKVAPENIE! A naskytol sa nám pohľad na jej nahý zadok a jej milenca s ústami dokorán. Matka od hrôzy pustila tortu na zem, sestra kričala, otec kričal a ja som sa hral na šokovaného. Moja manželka, teda už exmanželka, revala, že ako som mohol a jej milenec si medzitým obliekal chaoticky nohavice a snažil sa zmiznúť čo najskôr z bytu. A asi netreba dodať, že to bol najlepší narodeninový darček, aký som jej kedy dal. Teda aspoň z môjho pohľadu.“ :-D

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 1. septembra 2016Zdroj sfglobe.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., ilustračná: freedigitalphotos.net
K téme
reklama:
reklama:
reklama: