Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako zistiť, či ma podvádza? Tu sú odpovede na otázku, ktorú sa pýta veľa žien aj mužov

Ako zistím. že ma podvádza.
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Ako zistím, že ma podvádza? Túto otázku si položia mnohí z nás, ktorí sú vo vzťahu a majú podozrenie, že niečo nie je v poriadku. Hlavne podvádzanie v manželstve je veľmi bolestivé a často je to príčina mnohých rozvodov.

Väčšina z nás nedokáže odpustiť neveru. Je to niečo, čo hlboko naštrbí našu dôveru v partnerovi/partnerke. Dá sa jej však zabrániť? A ako zistiť, či nás ten druhý naozaj podvádza? Existuje niekoľko znakov, ktoré vám prezradia, že vám je vaša láska neverná. Pozrite sa, ktoré to sú.

Mobil vám môže pomôcť odhaliť neveru.
Pozorujte rôzne zmeny u partnera.www.thinkstockphotos.com

Ako zistím, či ma žena podvádza

Noví priatelia

Odrazu má vaša žena, priateľka, či partnerka nových priateľov, ktorých vy nepoznáte? Nechce o nich príliš hovoriť a ani o tom, čo spolu s nimi prežíva? Vyhýba sa tomu, aby ste sa s nimi stretli? Prečo asi? Je zrejmé, že spolu žúrujú častejšie, ako ste si mysleli. Musíte byť preto vtedy veľmi obozretný a pozorný, aby vám niečo neuniklo.

Posmešky

Začína sa vám posmievať až tak, že vás to zabolí? Pravdepodobne to robí v prítomnosti vašich známych, rodinných príslušníkov, či kolegov a preto, lebo to nebolo doposiaľ jej zvykom. Samozrejme, že z času na čas môže byť každá žena voči mužovi protivná a hnusná a netreba robiť unáhlené závery. Avšak, ak jej správanie trvá netypicky dlho a je sprevádzané iróniou a posmeškami, mali by ste zbystriť pozornosť. Podvádzanie vo vzťahu totiž môže začať aj takto.

Radikálna zmena

Každá žena má svoj štýl, ktorým sa prezentuje. Či už pred vami alebo pred ostatnými. Ak však u nej nastane radikálna zmena, zbystrite pozornosť. Môže si zmeniť účes, začať sa obliekať vyzývavajšie, či nosiť vysoké topánky, ktoré doteraz nenosila. Premýšľajte, prečo sa zrazu tak rázne zmenila. Aj toto je znak, že ide o podvádzanie partnera.

Intímny vzťah

Ak vás partnerka alebo manželka odmieta v posteli, nemusí to ihneď znamenať, že vám je neverná. Na to môže mať pokojne aj iný dôvod. Ak však pri posteľných radovánkach začne experimentovať a skúšať nové kúsky, to už niečo môže znamenať. Možno tieto nové praktiky odhalila na internete, no buďte v tomto smere opatrný.

Argumenty

Ak dáte žene priamu otázku a ona začne zrazu veľa rozprávať a dávať vám veľa informácii, ktoré koniec koncov ani nepotrebujete, je to znak toho, že vám klame. Keď žena klame, začne neprimerane argumentovať. Chce si dokázať, že to nie je klamstvo, hľadá v tom nejaké ospravedlnenie. Jednoducho, aby z toho vyšla sama pred sebou úprimne a spravodlivo. Aj takto odhalíte u ženy podvádzanie manžela.

Ako zistím, že ma žena podvádza.
Niekedy treba premýšľať aj nad dôvodom nevery.www.thinkstockphotos.com

Ako zistím, či ma manžel podvádza

Hnev a nervozita

Ako zistím, že ma podvádza? Muž, ktorý má milenku, začne viac útočiť voči vašej osobe. Začne hľadať chyby aj tam, kde nie sú a bude vám vyčítať aj to, čo mu doteraz ani len nenapadlo. Začne vyvolávať hádky aj za úplné maličkosti. Podľa psychológov ide o zlé svedomie, čím sa muž snaží preniesť svoje chyby na ženu a ospravedlniť svoje zálety.

Vzhľad

Tento znak je rovnaký, ako aj u žien. Muži väčšinou príliš nedbajú o svoj zovňajšok. Aspoň nie tak, ako ženy. Preto, ak sa začne o seba príliš starať, začne chodiť sám od seba kaderníkovi alebo na manikúru, neveští to nič dobré. Pri každej neprirodzenej aktivite z jeho strany by ste mali spozornieť.

Práca

Zrazu má na vás oveľa menej času ako doteraz? Niekde bude chyba. Zdržanie sa v práci, či nejaká služobná cesta sú len výhovorky. Ak nezmenil prácu, nemá dôvod chodiť domov tak neskoro. Iba že by si ho už našiel.

Súkromie

Chodí telefonovať alebo chatovať do inej izby? Nechce, aby ste ho pri tom pristihli. Berie si telefón so sebou naozaj všade, dokonca aj na záchod? Tak, to je znamenie, že niečo nie je v poriadku. Pri každom zazvonení telefónu vyskočí zo sedačky a berie telefón do ruky, len aby ste ho neodhalili. Podľa tohto znaku ho práve odhalíte.

Zmena témy

Ak mu dáte otázku ohľadom vašej spoločnej budúcnosti, napríklad, čo budete robiť na Silvestra alebo ako oslávite svoje spoločné výročie, bude sa snažiť vyhnúť odpovedi. Z ničoho nič rýchlo zmení tému, pretože s vami zrejme už budúcnosť neplánuje. A toto je znak, že vás pravdepodobne podvádza.

Nezabúdajte! Začnite najprv sami od seba a zamyslite sa nad tým, či mal váš partner/ka naozaj dôvod na neveru. Nebola to tak trochu aj vaša vina?

A ak hľadáte niečo viac ako len kamarátstvo, máme pre vás zopár rád. V našom článku ako niekoho primäť, aby sa do nás zamiloval nájdete niekoľko tipov, ktoré vám s tým môžu pomôcť.

Čo vám napovedia sny?

Čo-to o vašom manželstve dokáže napovedať aj snár. Podvádzanie partnera totiž môžete vylúčiť, ak sa vám sníva o nevere. Nevera vo sne totiž znamená šťastné manželstvo. Nemusíte si teda hneď namýšľať, že vás ten druhý podvádza len preto, že sa vám o tom snívalo. Práve naopak. Užívajte si šťastné manželstvo.

Aj snár vám vie napovedať.
Nevera v snoch znamená šťastné manželstvo.www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 21. júla 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: