Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto sa stane, keď chcete ušetriť a na svadbu si nezavoláte profesionálneho fotografa

Befunky collage 23.jpg
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Bez ohľadu na to, aký máte rozpočet na svadbu, na niektorých položkách sa neoplatí šetriť. Zvlášť nie na svadobnom fotografovi. Eirik Halvorsen je jedným z nich a našiel skvelý spôsob, ako dokázať, že je úloha svadobného fotografa mimoriadne dôležitá.

„Nedávno som sa akosi dostal do diskusie na Facebooku, kde budúca nevesta hovorila, že chce ušetriť, a preto si nenajme svadobného fotografa a namiesto neho nechá hostí, aby robili fotky,“ povedal pre PetaPixel Eirik.

Nevesta písala: „Veď ide len o fotenie, nie? Každému dáte prístup do spoločného úložiska a všetci tam po svadbe nahrajú fotky, ktoré spravili. A budeme mať album s krásnymi okamihmi navždy.“

Predstava je to síce pekná, no od skutočnosti je na míle vzdialená. A Eirik sa to rozhodol dokázať tým, že zverejnil fotky zo svojej svadby, ktorá sa konala pred štyrmi rokmi. Na svadbe mali svojho vysnívaného fotografa, ale fotky robili, prirodzene, aj hostia. A pre porovnanie si môžete pozrieť profesionálne aj amatérske fotky. Tak čo, vidíte ten rozdiel?

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 13. apríla 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: