Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto sú klamstvá, ktoré podľa znamenia zverokruhu používate najčastejšie

klamár
klamár www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Hovorí sa, že ten, kto hovorí, že neklame, klame v skutočnosti úplne najviac. A áno, niečo na tomto tvrdení bude, pretože v skutočnosti klame úplne každý, či už málo, alebo veľa. Každý z nás občas zaklame.

Veríte na horoskopy? Či už áno alebo nie, treba si uvedomiť, že o nás často dokážu prezradiť naozaj mnoho tajomstiev. Môžeme brať horoskop ako nezmysel, ale pravda je taká, že opis horoskopov na nás väčšinou naozaj sedí. Dnes sa spoločne pozrieme na to, ktoré klamstvá používate najviac podľa svojho znamenia zverokruhu.

Baran

Ak ste sa narodili v znamení barana, znamená to, že najčastejšie klamete o svojej praxi, o svojich schopnostiach a skúsenostiach. Často len preháňate.

Býk

Ak ste sa narodili v znamení býka, znamená to, že často klamete o tom, ako ste zaneprázdnení a nemáte čas, ale pritom ho máte dosť.

Blíženci

Ak ste sa narodili v znamení blížencov, znamená to, že často klamete o tom, kde všade ste boli alebo koho všetko ste videli či stretli.

Rak

Pokiaľ ste sa narodili v znamení raka, znamená to, že často držíte svoje emócie na uzde. Klamete o nich a často klamete o tom, ako sa v skutočnosti cítite.

Lev

Ak ste sa narodili v znamení leva, znamená to, že najčastejšie klamete predovšetkým pri hádkach. Poviete akúkoľvek lož len preto, aby ste mali pravdu.

Panna

Ak ste sa narodili v znamení panny, znamená to, že klamete ľuďom. Manipulujete nimi, aby ste dosiahli čokoľvek, po čom túžite.

Pokračujte na ďalšej strane

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 4. januára 2023
reklama:
reklama:
reklama: