Toto sú klamstvá, ktoré podľa znamenia zverokruhu používate najčastejšie

Zdieľať
klamár

Hovorí sa, že ten, kto hovorí, že neklame, klame v skutočnosti úplne najviac. A áno, niečo na tomto tvrdení bude, pretože v skutočnosti klame úplne každý, či už málo, alebo veľa. Každý z nás občas zaklame.

Veríte na horoskopy? Či už áno alebo nie, treba si uvedomiť, že o nás často dokážu prezradiť naozaj mnoho tajomstiev. Môžeme brať horoskop ako nezmysel, ale pravda je taká, že opis horoskopov na nás väčšinou naozaj sedí. Dnes sa spoločne pozrieme na to, ktoré klamstvá používate najviac podľa svojho znamenia zverokruhu.

Baran

Ak ste sa narodili v znamení barana, znamená to, že najčastejšie klamete o svojej praxi, o svojich schopnostiach a skúsenostiach. Často len preháňate.

Býk

Ak ste sa narodili v znamení býka, znamená to, že často klamete o tom, ako ste zaneprázdnení a nemáte čas, ale pritom ho máte dosť.

Blíženci

Ak ste sa narodili v znamení blížencov, znamená to, že často klamete o tom, kde všade ste boli alebo koho všetko ste videli či stretli.

Rak

Pokiaľ ste sa narodili v znamení raka, znamená to, že často držíte svoje emócie na uzde. Klamete o nich a často klamete o tom, ako sa v skutočnosti cítite.

Lev

Ak ste sa narodili v znamení leva, znamená to, že najčastejšie klamete predovšetkým pri hádkach. Poviete akúkoľvek lož len preto, aby ste mali pravdu.

Panna

Ak ste sa narodili v znamení panny, znamená to, že klamete ľuďom. Manipulujete nimi, aby ste dosiahli čokoľvek, po čom túžite.

Pokračujte na ďalšej strane

Váhy

Ak ste sa narodili v znamení váh, znamená to, že sa chcete všetkým zapáčiť a na všetkých chcete urobiť dojem, preto často klamete a pretvarujete sa.

Škorpión

Pokiaľ ste sa narodili v znamení škorpióna, znamená to, že svoje emócie a svoje pocity nedávate nikdy najavo. Klamete o nich len preto, aby ste urobili ten najlepší dojem a zapadli do kolektívu.

Strelec

Pokiaľ ste sa narodili v znamení strelca, znamená to, že milujete slobodu, svoj vlastný pokoj a voľnosť. Preto sa často vyhovárate, aby ste nikam nemuseli a nemuseli ste nič robiť.

Kozorožec

Ak ste sa narodili v znamení kozorožca, znamená to, že často klamete o svojich slabostiach či o pocitoch neistoty. Chcete pôsobiť tak, že máte všetko pod kontrolou.

Vodnár

Ak ste sa narodili v znamení vodnára, znamená to, že často rušíte plány, ktoré s ľuďmi máte. Klamete a vyhovárate sa, aby ste plány nemuseli plniť.

Ryby

Ak ste sa narodili v znamení rýb, znamená to, že najčastejšie klamete preto, aby ste ochránili ľudí vo svojom okolí.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom