Toto sú klamstvá, ktoré podľa znamenia zverokruhu používate najčastejšie

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto sú klamstvá, ktoré podľa znamenia zverokruhu používate najčastejšie

Váhy

Ak ste sa narodili v znamení váh, znamená to, že sa chcete všetkým zapáčiť a na všetkých chcete urobiť dojem, preto často klamete a pretvarujete sa.

Škorpión

Pokiaľ ste sa narodili v znamení škorpióna, znamená to, že svoje emócie a svoje pocity nedávate nikdy najavo. Klamete o nich len preto, aby ste urobili ten najlepší dojem a zapadli do kolektívu.

Strelec

Pokiaľ ste sa narodili v znamení strelca, znamená to, že milujete slobodu, svoj vlastný pokoj a voľnosť. Preto sa často vyhovárate, aby ste nikam nemuseli a nemuseli ste nič robiť.

Kozorožec

Ak ste sa narodili v znamení kozorožca, znamená to, že často klamete o svojich slabostiach či o pocitoch neistoty. Chcete pôsobiť tak, že máte všetko pod kontrolou.

Vodnár

Ak ste sa narodili v znamení vodnára, znamená to, že často rušíte plány, ktoré s ľuďmi máte. Klamete a vyhovárate sa, aby ste plány nemuseli plniť.

Ryby

Ak ste sa narodili v znamení rýb, znamená to, že najčastejšie klamete preto, aby ste ochránili ľudí vo svojom okolí.

reklama:
reklama:
Na úvod
1 / 2
Nasledujúce
reklama:
reklama:
reklama: