Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tragický príbeh Grace a Chestera: Zabil ju a jej duch ho do smrti strašil…

Template 620x465 2photos.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.the-line-up.com
reklama:
reklama:

Strašili by ste svojho ex? Je to dobrá otázka, hlavne aj je váš ex tou osobou, ktorá vás zavraždila…

Niektorí muži majú šťastie od narodenia. Takým bol aj Chester Gillette. Chester bol typický playboy – pochádzal z dobrej rodiny, bol atletickou hviezdou a bol príliš pekný. Nikto nebol prekvapený, keď sa naivná Grace Brown do neho šialene zamilovala.

V roku 1906 19-ročná Grace pracovala pre rodinu Gillettových v ich továrni na sukne. Bola polichotená, keď ju miestny idol pozval von, hoci sa stretávali, len keď to vyhovovalo jemu. Nikdy sa s ňou nestretával na verejnosti, na rozdiel od iných dievčat. Grace sa s ním aj tak stretávala naďalej, až otehotnela. Po mesiacoch vyhýbania sa tomu záväzku nakoniec Chester navrhol Grace, aby spolu išli na víkend preč, aby ušli. Na to Grace čakala.

Keď sa mladý pár dostal do hôr, prenajali si loďku a išli na jazero s Chesterovým sľubom, že do večere sa vrátia. Nevrátili sa. Pátracia čata po nich ďalšie ráno začala pátrať, pričom našla prevrátenú loď a telo Grace vznášajúce sa na hladine.  Polícia sa snažila vystopovať Chestera, až ho po pár dňoch našli v miestnom hoteli. Keď sa ho spýtali na obeť, tvrdil, že žiadnu Grace nepozná. Neskôr svoj príbeh zmenil. Vraj keď Grace povedal, že ich spoločný život nemá budúcnosť, ona zronená vyskočila z lode a utopila sa.

Počas súdu vyšlo najavo, že Chester Grace udrel do hlavy tenisovou raketou, čo súdu stačilo na odsúdenie na smrť na elektrickom kresle.  Pre Chestera ale najväčším trestom bolo, že kým bol v cele, Grace ho chodila strašiť, kým neprišiel deň jeho smrti. Hostia, ktorí navštevujú hory, kde Grace zomrela tvrdia, že ju vidia „plávať“ lesom až k jazeru, kde oplakáva svoj nešťastný príbeh lásky.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 8. augusta 2016Zdroj www.the-line-up.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: