Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Transsexuálka nazývaná „dračia žena“ nechce zomrieť ako človek

Lady.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Hoci sa narodila ako muž, jej život sa po rokoch úplne zmenil. Žije úplne inak, hlavné však je, že jej to vyhovuje. Pozrite sa na transsexuálku Evu. 

Eva sa narodila ako Richard v Texase. Počas svojho života však prišla na to, že to nie je tá správna cesta. Preto minula 30-tisíc dolárov na svoju premenu. Bola a stále aj je odhodlaná nezomrieť ako človek. Preto sa premieňa na plaza.

Dragon1.jpg
www.youtube.com

Ako môžete vidieť, svoj vzhľad pomaly úplne mení. Má vidlicovitý jazyk a dokonca aj rohy. Nazýva sa „dračia žena“. Samozrejme, tetovania nesmú chýbať. Má nimi pokrytú značnú časť svojho tela. Rovnako si dala zmeniť aj svoj nos a odstrániť časť uší.

Dragon.jpg
Foto: www.imgur.com

Eva plánuje v budúcnosti ešte ďalšie úkony za minimálne 40-tisíc dolárov. Tvrdí o sebe, že je najviac modifikovaná transsexuálka na svete. Ešte v roku 1997 žila Eva ako muž. Pracovala v známej americkej banke.

Dragon2.jpg
Foto: www.imgur.com

Diagnóza HIV jej však úplne zmenila život. Vzdala sa svojej práce. Teraz tvrdí, že má dve matky. Prvá je jej skutočná biologická matka a druhá pochádza z druhu plazov. Tí majú podľa nej vraj oveľa viac pochopenia pre transsexuálov ako ľudia.

Dragon3.jpg
Foto: www.imgur.com

„Moja najväčšia túžba je pokračovať, až kým nebude moja premena dokončená. To je dôvod, prečo každý deň vstávam a žijem.“ 

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 1. marca 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: