Týchto 8 celebrít bolo kedysi bezdomovcami

Zdieľať
Befunky collage 4 1.jpg
www.instagram.com

To, že úspech a slávu si treba zaslúžiť a dopracovať sa k nim svedčia aj príbehy týchto 8 celebrít. Vedeli ste o tom, že niekedy boli títo slávni ľudia, ktorých milujú ľudia po celom svete a nemajú núdzu o peniaze, bez domova?

Daniel Craig

Jeden z najúspešnejších svetových hercov, ktorý sa preslávil nejedným úspešným filmom ako James Bond žil kedysi na lavičke v jednom z parkov v Londýne, kde začínal ako pouličný herec.

Harry Huoudini

Známy kúzelník vo veku 12 rokov opustil svoj domov, a dva roky žil na ulici, kým sa mu podarilo nájsť nejakú prácu a prístrešok.

Hilary Swank

Keď mala 15 rokov, prišla do Los Angeles z Washingtonu so svojou matkou a prvé týždne žili v aute. Dnes je z nej úspešná herečka.

Carmen Electra

V mladosti sa tejto dnes úspešnej modelke stalo aj to, že jej priateľ jej ukradol všetky peniaze a cennosti a stala sa z nej bezdomovkyňa.

Sylvester Stallone

Tento známy a úspešný herec sa priznal, že v mladosti spával niekoľko týždňov na autobusovej stanici, pretože nemal inú možnosť.

Jim Carrey

Tento herec, ktorý patrí k tým najlepším, mal veľmi ťažké a náročné detstvo a mladosť. Musel sa starať o rodinu, a tak začal pracovať už v skorom veku. V ich rodine mali aj obdobie, kedy bola celá rodina bez strechy nad hlavou.

Halle Berry

Známa americká herečka a modelka, ktorá patrí k najlepšie plateným herečkám sveta, žila na začiatku svojej hereckej kariéry v útulku, pretože jej matka jej nechcela finančne vypomáhať.

Charlie Chaplin

Jeden z najslávnejších anglických komikov a hercov vôbec bol ako malý tiež bez domova. Stalo sa tak po tom ako zomrel jeho otec a jeho matka sa z manželovej smrti zbláznila.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom