Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nevinná štvorčlenná rodina sa ocitla na ulici. Neznáma žena im takto neuveriteľne pomohla.

Family 2.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Na svete existujú ešte stále neuveriteľne ochotní ľudia. Tento prípad je toho jasným príkladom.

Shannon Lyon je žena, ktorá býva v Seattli. Suseda Ida jej povedala, že videla dvoch rodičov s dvomi dievčatkami žobrať na kraji cesty uprostred noci. Shannon na to ani nemohla pomyslieť. Vonku bol lejak a jedna z dcér mala len tri roky.

„Povedala som 16-ročnej dcére, aby mi dala svoje staré oblečenie. Zobrala som konzervy z môjho domu. Ida mi poskytla jedlo tiež“, povedala Shannon pre Inside Edition. Keď ich našla, nemohla uveriť vlastným očiam.

https://www.youtube.com/watch?v=y3GexNcoUg4
www.youtube.com

„Ich 3-ročná dcéra nemala žiadne topánky na nohách. Otec bol na vozíčku a oni prosili za hotelovú izbu, v ktorej by mohli prenocovať. Pri všetkej úcte, nemohla som im hodiť jedlo a oblečenie a povedať „Dobrú noc“. 

Shannon sa snažila im nájsť úkryt, ale problémom bolo postihnutie otca. Rozhodla sa, že zaplatí za nich, aby zostali v moteli cez ulicu. Kúpila im dve izby na tri noci, ale vedela, že musí urobiť viac. Najmladšie dieťa jej povedalo, že jej je zima a je hladná a to nemohla Shannon zniesť.

https://www.youtube.com/watch?v=y3GexNcoUg4
www.youtube.com

„Bolo to srdcervúce. Plakala som“, povedala. „Všetci plakali“. A tak pomocou stránky „GoFundMe“ dostala rodinu späť na nohy. Otec David Falk bol bez práce a nemohli si dovoliť žiť z príspevku z jeho zdravotného postihnutia. Rodina sa presťahovala práve do Seattlu v nádeji, že dostane ich hlava rodiny lepšiu zdravotnú starostlivosť, no namiesto toho stratili tisíce dolárov počas hľadania pomoci.

Shannon za pomoci neznámych ľudí bola schopná zohnať 8000 dolárov pre rodinu a tak si mohli nájsť trvalé bývanie. „Bola to nočná mora. Neboli sme pripravení byť bezdomovcami“, uviedol Falk. „Títo ľudia boli ako požehnanie“.

Z nevinnej rodiny sa razom stali bezdomovci!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 29. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: