Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena dovolila bezdomovcovi prespať u nej doma. Keď sa však prebudila, ostala v šoku!

2fa31a332da5f6b6a177e94f579babd3.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

Staršia žena pustila neznámeho bezdomovca k sebe domov a nechala ho tam prespať. Ale čo sa dialo potom, nečakal ani vo sne.

66-ročná žena z Texasu žije v dome so svojimi dvomi vnúčatami a má naozaj veľké srdce. Dovolila totiž neznámemu bezdomovcovi, aby u nich prespal a ochránil sa pred nepriaznivým počasím. Uprostred noci sa žena zobudila na neznámy zvuk. Bezdomovec jej povedal, že začul nejaký výbuch, ktorý však na prvýkrát ženu ani deti nezobudil.

Celý dom bol zrazu plný dymu z požiaru, ktorý bol spôsobený výbuchom v podkroví. Žena bola ešte v posteli, ale časť stropu spadla na ňu. Smith ju rýchlo vyslobodil a vzal ju von na bezpečné miesto. Ale keď sa dostal von, spomenul si, že dievčatá boli ešte uväznené vnútri. Tak neváhal a riskoval svoj život od vysokej teploty a dusivého dymu, schmatol obe deti do náručia a vyšiel z dverí. Našťastie sú v poriadku – vrátane Smitha. Ale všetko v dome bolo spálené a zničené. Žila v tom dome 40 rokov a teraz je to všetko preč – ale našťastie, žena aj deti boli živé a zdravé.

Je šťastie, že 66-ročná dáma zrejme počúvla svoj vnútorný inštinkt. Keby tam nebol bezdomovec, zrejme by sa stalo niečo oveľa, oveľa horšie. Jedná sa o skutočný životný dôkaz, že požehnanie prichádza tým najviac nečakaným spôsobom. Čo odíde, vráti sa – ak pomôžete ľuďom, dostanete pomoc aj vy!

Nebojte sa niekomu pomôcť, určite sa vám to raz vráti :)

773ec8ec852ff7f0c56fe62c157a6a18.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 14. júna 2016Zdroj www.foodandourhealth.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: