Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bezdomovec pomohol študentke a dal jej všetky svoje peniaze! Odmena ho poriadne šokovala!

Fsff 1.png
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Bezdomovec, ktorý pomohol bezradnej dievčine bezpečne sa dostať domov, si sa svoj dobrý skutok vyslúžil neuveriteľnú odmenu.

22-ročná študentka Dominique Harrison-Bentzen z anglického Lancashire išla začiatkom decembra domov z večierka. Zistila však, že stratila svoju kreditku a nemala so sebou žiadne peniaze. Vtedy k nej prišiel bezdomovec a dal jej všetky svoje drobné v hodnote troch libier. Ako uviedla študentka pre stránku mirror.co.uk, bezdomovec trval na tom, aby si peniaze vzala a dostala sa v poriadku domov.

Bezdom 1.png
youtu.beFoto: youtu.be

Peniaze si Dominique napokon nezobrala, no dobrosrdečnosť bezdomovca Robbieho na ňu hlboko zapôsobila. Rozhodla sa ho preto nájsť a trvalo jej štyri dni, kým sa k nemu dostala. Medzitým zistila, že nie je jediná, komu Robbie ponúkol pomoc. Vracal ľuďom stratené peňaženky alebo ponúkal okoloidúcim šál, aby sa zahriali.

Dominique si povedala, že sa pokúsi nájsť Robbiemu domov a založila zbierku. Robbie sa totiž na ulicu nedostal vlastnou vinou. Bol bez domova už sedem mesiacov a nevedel si nájsť prácu, keďže nemá žiadnu adresu.

Cieľom zbierky bolo vyzbierať 12 500 libier, čo je v prepočte takmer 16 000 eur. Okrem toho sa študentka rozhodla, že si na 24 hodín skúsi, aké je to žiť ako bezdomovec. Zbierka sa na sociálnych sieťach rýchlo rozšírila a podarilo sa vyzbierať neuveriteľných 21 000 libier.

Za vyzbierané peniaze chce študentka zabezpečiť Robbiemu nový domov a zvyšné peniaze sa použijú na charitu. Dominique pracuje s odborníkmi, ktorí majú dohliadnuť na to, aby sa peniaze rozdelili medzi tých, ktorí ich potrebujú.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 24. decembra 2015Zdroj www.mirror.co.uk, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: