Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bezdomovec minul svoje posledné peniaze, aby pomohol žene v núdzi. Neminula ho odmena, ktorá bola viac než štedrá

25282282_1510356773.5939_funddescription.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.gofundme.com
reklama:
reklama:

Pomoc od bezdomovca by ľudia čakali len málokedy. Tento muž sa rozhodol, že neznámej žene v núdzi pomôže, a urobil to najlepšie, čo mohol. 

Táto žena z Philadelphie sa jedného dňa ocitla v naozaj nepríjemnej situácii. Cestovala autom a myslela si, že má v nádrži dosť paliva na to, aby prišla domov. Avšak sa mýlila a po ceste sa jej minulo palivo. Zostala sama s prázdnou nádržou na okraji cesty.

25282282_1510356773.5939_funddescription.jpg
www.gofundme.com

Všimol si ju tam jeden bezdomovec menom Johnny. „Videl, ako sa trápim a vedel, že niečo nie je v poriadku. Povedal mi, aby som sa vrátila do auta a zamkla dvere. O pár minút neskôr sa vrátil s červenou nádobou na palivo. Použil svojich posledných 20 dolárov, aby som som sa bezpečne mohla dostať domov“, opisuje príhodu žena.

Johnny neznámu ženu nepožiadal ani o jediný dolár. Tá mu však chcela vrátiť celú sumu, no nemala pri sebe práve žiadne peniaze. Tak sa za ním vrátila počas nasledujúcich dní a to až niekoľkokrát. Okrem peňazí, ktoré mu vrátila, mu priniesla aj oblečenie.

25282282_1510356773.5939_funddescription 1.jpg
www.gofundme.com

„Vždy keď tohto chlapíka stretnem, rozprávame sa, a stále mu chcem pomôcť viac a viac“, tvrdí žena. Preto sa rozhodla, že preňho usporiada verejnú zbierku. Stalo sa tak na stránke GoFoundMe, kde začalo na účet posielať peniaze tisícky neznámych ľudí. Žena chcela nazbierať niekoľko tisíc dolárov, aby sa mal kde Johnny prichýliť, no to, čo sa stalo, nečakala ani vo sne. Doteraz sa nazbieralo už viac ako 280-tisíc dolárov. Tieto peniaze úplne zmenia mužovi život. Dúfajme, že v dobrom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 24. novembra 2017Zdroj www.gofundme.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: