Muž podstrčil bezdomovcovi peniaze a natočil všetko na video. Neuveriteľné, ako sa zachoval bezdomovec

Zdieľať
Befunky collage 24.jpg

Bohužiaľ, človek sa niekedy ocitne až na dne, a vtedy je odkázaný na pomoc ostatných. Keď uvidíte, ako sa zachoval tento bezdomovec, padne vám sánka. 

Mladý youtuber Johal sa vybral do ulíc kvôli sociálnemu experimentu. Uvidel na jednej lavičke spiaceho bezdomovca, tak využil situáciu a podstrčil mu do tašky peniaze. Čakal, ako s nimi muž naloží, samozrejme, všetko natáčal na video.

19732024_1498322516872665_1877537087701912114_n.jpg

Ako sa ukázalo, na tohto muža youtuber v živote nezabudne, pretože jeho reakciu nečakal ani vo sne. Bezdomovec bol šokovaný, keď našiel peniaze v taške, no hneď vedel, ako ich využije. Išiel do obchodu a nakúpil si prikrývku a vankúše.

Prišiel s nákupom na svoju lavičku a o chvíľu prišiel youtuber, ktorý telefonoval a riešil vážnu situáciu. Nemal peniaze na lieky pre svoju dcéru. Bezdomovec ho počul, a keď mladík dotelefonoval, muž zisťoval, čo sa naozaj deje. Youtuber mu povedal, čo je vo veci a muž bez váhania urobil niečo, na čo v živote mladík nezabudne.

Bezdomovec odišiel do obchodu, vrátil svoj nákup a peniaze dal mladíkovi pre lieky pre jeho dcéru. V ten moment sa mu Johal priznal, že to bol celé naplánované a že to, čo urobil pre neho neznámy muž bez domova, je skutočne inšpirujúce. Dal mu dokonca 500 dolárov, aby si prikrývku a vankúše išiel kúpiť a ešte mu zostalo aj na potraviny, či iné potreby.

Muzi.jpg

Bezdomovec sa od šťastia rozplakal a stále nemohol tomu uveriť. Bol youtuberovi veľmi vďačný. Samozrejme, mladík okrem toho, že spoznal dobrého človeka, zistil, že „netreba súdiť knihu podľa obalu“.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom