Týchto 8 slávnych ľudí zjavne bavia svadby

Zdieľať
Befunky collage 3 2.jpg

Celý život hľadajú svoju spriaznenú polovičku, no tieto svetové hviezdy asi viac baví samotné hľadanie ako jeho výsledok. Vedeli ste, že manželstvo a následne aj rozvod boli a sú u nich bežnou súčasťou ich životov? Ani to, že boli a sú slávni im nezaručuje, že budú mať šťastie aj v láske.

James Cameron  

Tento kanadsko-americký filmový režisér, ktorý je známy filmovými megahitmi ako Titanic či Avatar má za sebou už päť manželstiev. Asi ho baví nielen o láske natáčať, ale ju aj znovu a znovu zažívať s inými ženami…

Fullsizerender 3 4.jpg

Demi Moore  

Úspešná americká herečka, známa aj úlohami vo filmoch 90. rokov ako Duch či Striptíz, je síce veľmi pekná, no asi ani jej krása jej nepomáha udržať si stále manželstvo. Rozdvedená je už tretíkrát.

Fullsizerender 14.jpg

Liz Taylor 

Táto americká herečka, jedna z veľkých hollywoodskych hviezd strieborného plátna 20. storočia, má na konte neuveriteľné číslo manželstviev. Podarilo sa jej uzavrieť ich s ôsmymi mužmi. Tú svadby zjavne veľmi bavili.

Fullsizerender 1 5.jpg

Larry King 

Nezaostáva ani jeden z najznámejších amerických moderátov, ktorý stihol počas života už osem manželstiev. Ktovie či už skončil, ale to potiahne na dvojciferné číslo :-)

Fullsizerender 6 3.jpg

Halle Berry  

Americká herečka, ktorá sa preslávila aj vo filmoch ako Catwoman či Atlas mrakov bola vydatá už trikrát. Zaujímavosťou je, že to stihla už do oslavy svojich 50. narodenín.

Fullsizerender 6.jpg

Martin Scorsese 

Jeden z najuznávanejších amerických režisérov, ktorý stojí za filmovými hitmi ako Vlk z Wallstreet, sa popri filmovaní stihol už päťkrát oženiť a následne aj rozviesť.

Fullsizerender 2 5.jpg

Mickey Rooney 

Bol americkým hercom, zabávačom a komikom. Rooney patrí do skupiny víťazov. Aj on mal za sebou, počas života, neuveriteľných osem manželstiev.

Fullsizerender 4 3.jpg

Louis Armstrong

Bol americkým černošským trubkárom, spevákom a skladateľom. Armstrong stihol počas svojho života štyri manželstvá. Vedeli ste o tom?

Fullsizerender 5 3.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom