Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Typy ľudí na WC od Frlajsa a Zrebného!

7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Keďže na WC chodí každý, tak sa Zrebný a Frlajs rozhodli natočiť toto videu, aby každému pripomenuli, s akými druhmi ľudí sa na záchodoch môžeš stretnúť.

Okukávač

Ako už radí názov, tak okukávač vždy rád skontroluje, ako sú na tom tam dole ostatní muži pri pisoároch.

Niektorí okukávači sa to snažia robiť nenápadne a iným je to zase jedno – tí sa aj niekedy pochvalne zatvária.

www.youtube.com

Kontrolór

Už ani na toaletách nemáš súkromie, keď na teba z vrchu kabínky vykukne hlava: „Ja len kontrolujem, či máte toaletný papier. Môžem si to aj odfotiť? Kvôli evidencii.“

www.youtube.com

Bez mobilu

Na dlhšom pobyte na WC je ťažké nenudiť sa, preto si ľudia so sebou berú mobil. No nešťastník, ktorý si mobil zabudne, si radšej bude čítať etiketu na čistiacich prostriedkoch ako sa nudiť.

Bezmobilu.jpg
www.youtube.com

Obkladač

Hnusí sa mu sedieť holým zadkom na verejnej toalete, tak si vždy záchodovú dosku obloží WC papierom. Niekedy mu ale obkladanie trvá tak dlho, že to na ten záchod ani nestihne…

www.youtube.com

Improvizátor

Občas nastanú ťažké časy, keď človek zistí, že na WC chýba toaletný papier. Vtedy sa ho každý snaží nahradiť tým, čo má po ruke.

Potom toho ďalšieho, čo príde po improvizátorovi do kabínky, čaká vnútri prekvapenie.

www.youtube.com

Pomáhač

Z vedľajšej kabínky sa ozve: „Bráško nemáš hajzlák?“ Tento dobrosrdečný človek nepovie nie a podelí sa aj o polovicu poslednej kocky toaletného papiera.

www.youtube.com

Pozri si určite aj celé video v ktorom nájdeš ďalšie typy ľudí na WC ako Superman, orchester, zápcha, hajzel baba, osvetlovač, tryhard, party maker a rychlý prachy:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 18. apríla 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: