Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vzniká na Slovensku prvý Youtube spor?

Zaznam na celu obrazovku 27. 4. 2018 122355.bmp_.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Takzvané „Youtube vojny“, ktoré sú známe aj vo svetom a či dokonca českom youtube prostredí sa zdá, že dorazili aj k nám.

Najnovšie si tak trošku skočili do vlasov Zrebný & Frlajs a Naked Bananas. V poslednom videu od Mateja a Lukáša na tému Typy rozchodov sa v jednej scénke Matej  pokúša rozísť s Jasminou Alagič so slovami, že má cancer. Jasmina mu na to ale odpovedala: „Cancer?“ Hneď na to sa otočila do kamery so slovami: „Chalani, ale veď on nepozerá videá Baked Ananas. Z čoho by to dostal?“

Určite je jasné na koho táto skrytá narážka smerovala. Ako je dobre známe, každá akcia vyvolá aj reakciu. A na tú v podaní tria Naked Bananas sme nemuseli až tak dlho čakať. Na instagrame zverejnili krátky sketch, kde sa podobnou cestou parodujú Mateja a aj Jasmínu. Nazvali ich Maťko Zberný a Jasmína Alerdžik.

Podla tohto je celkom zjavné, že obe skupiny sa moc nemusia a my budeme teraz zvedaví, ako to celé bude pokračovať ďalej. Možno je celý tento spor umelý, aby si obe skupiny nazbierali ďalšiu sledovanosť. Predsa len, nie je to nezvyčajný jav vo svete Youtube.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 27. apríla 2018Zdroj refresher.sk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: