Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Umierajúce prasiatko si prešlo v útulku úžasnou premenou. Nespoznali by ste ho

Pig sick mange cherry blossom sale ranch sanctuary 1 595a27ac4719d__700.jpg
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com

Zoznámte sa s prasiatkom menom Cherry Blossom, ktoré takmer celý svoj život neuveriteľne trpelo. Dostalo sa do útulku, no bolo veľmi choré. Vďaka dobrej starostlivosti sa však postavilo na nohy a prešlo si úžasnou premenou.

Prasiatku po príchode do útulku zistili, že trpí vážnym parazitickým ochorením. Ak by sa jeho stav neliečil, mohlo by to pre zviera byť smrteľné.

Do útulku prasiatko priniesol chlapík, ktorý ho našiel túlať sa. Záchranári si však myslia, že pravda je taká, že prasa bolo držané v zlých podmienkach a muselo žiť v preplnenom koterci.

Pig sick mange cherry blossom sale ranch sanctuary 4 595a27b3a57fb__700.jpg
www.facebook.com

Zviera bolo kvôli parazitom v obrovských bolestiach a v očiach malo utrpenie a smútok. Napriek tomu si vyžadovalo kontakt a pozornosť a chcelo, aby ho ošetrovatelia škrabkali na bruchu. A tak je Cherry Blossom jasným dôkazom toho, aké oddané a milujúce dokážu byť zvieratá.

Pig sick mange cherry blossom sale ranch sanctuary 5 595a27b5a1007__700.jpg
www.facebook.com

Po dvoch mesiacoch liečby a pravidelných dávok lásky zo strany ošetrovateľov je dnes prasiatko úplne zdravé. A jeho premena je skutočne fascinujúca.

Pig sick mange cherry blossom sale ranch sanctuary 11 595a27c423ae5__700.jpg
www.facebook.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 6. júla 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o