Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento 5-ročný chlapec sa oblieka do kostýmov superhrdinov a zachraňuje túlavé mačky

Tt 11.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thedodo.com
reklama:
reklama:

Každý z nás občas potrebuje hrdinu, no a mačky z ulice nie sú žiadnou výnimkou. Zoznámte sa s 5-ročným chlapcom menom Shon Griffin z Filadelfie, ktorý sa o túlavé mačky takto pekne stará. A ešte k tomu v obleku rôznych superhrdinov.

Chlapca všetci v jeho okolí prezývajú Catman, teda „mačací muž“, no a táto prezývka sa mu dokonale hodí. Shonova teta a strýko sa už roky venujú záchrane pouličných mačiek a pravidelne sa starajú o to, aby mali čo jesť. A Shonovi sa to akosi zapáčilo.

Jeho teta si spomína na príhodu, keď jedna z mačiek, ktoré zachránili, odmietla spolupracovať a nebolo možné ju zaočkovať. Vraj na ňu nezaberalo vôbec nič, no mačka sa akosi začala pohybovať okolo Shona a obtierať sa mu o nohy a dovolila mu, aby ju pohladkal. Odvtedy Shona volajú Catman.

Shon so svojou tetou pravidelne navštevuje útulok pre mačky, kde ich kŕmi a hladká ich. No a vždy sa pri tom oblečie do kostýmu nejakého superhrdinu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 24. októbra 2017Zdroj Tento 5-ročný chlapec sa oblieka do kostýmov superhrdinov a zachraňuje túlavé mačky, © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: