Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Film Únos láme rekordy v sledovanosti. Čo poviete na túto verziu?

6 1.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Chalani sú schopní pre svojho kamaráta urobiť čokoľvek. Od narafičenia nevery až po únos, vraždu a pohreb.

Matejova rozlúčka so slobodou ešte úplne nevychladla a jeho najlepší priatelia už pchajú nos do jeho života. Plán sa im ale vymkol z rúk.

www.youtube.com

Hoc mali premyslený každý detail zinscenovania Matejovej nevery, na jednu dôležitú vec zabudli. Ako sa asi zachová priateľka, keď pristihne neznáme dievča v posteli svojho frajera?

www.youtube.com

Niektorá by od žiaľu utiekla, iná by nekontrolovateľne vybuchla a ďalšia by to možno dávala za chybu sebe. Lenže Matejova priateľka sa nebála použiť zbraň a preventívne ju zbaviť života.

www.youtube.com

Chalani sa dostali do výhodnej pozície. Tým že sa ,,náhodou“ stali svedkami vraždy, mohli Matejovu priateľku vydierať, aby svojho frajera púšťala s nimi von.

www.youtube.com

No keď už bolo všetko vybavené, schladila ich Matejova reakcia. Vraj sa na ich tradičné pánske jazdy už veľmi necíti. Čo mu spravia jeho priatelia nabudúce?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 6. apríla 2017Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: