Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Upír z Düsseldorfu: Zvuk tečúcej krvi mu prinášal orgazmus

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
en.wikipedia.org
reklama:
reklama:

Peter Kürten, narodený v roku 1883, mal ťažké detstvo. Jeho rodičia boli alkoholici, ktorí ho fyzicky aj psychicky týrali. Aj to prispelo k vyformovaniu jeho zvrátenej povahy a sexuálnych túžob.

V 13-tich rokoch si Peter našiel priateľku v podobnom veku, no tá s ním odmietla mať sexuálny styk. Svoju frustráciu si vybil Peter na zvieratách z lokálnej farmy. So zvieratami nielenže súložil, ale aj ich mrzačil, aby dosiahol orgazmus.

Neskôr Peter ukradol všetky peniaze rodičov a ušiel z domu. Začal žiť s mladou prostitútkou a stal sa z neho zlodej a podvodník. Za nelegálne skutky sa dostal nakoniec do väzenia, v ktorom strávil 4 roky.

V roku 1904 bol povolaný do armády, z ktorej však čoskoro dezertoval.

www.historyguy.com

Potom sa začal venovať podpaľačstvu, za ktoré bol spolu s opustením služby v armáde odsúdený za mreže. Vo väzení sa stretol s prísnymi formami trestu, ktoré u neho vyvolali ešte pomätenejšie erotické fantázie.

O deväť rokov neskôr bol prepustený, no nie polepšený. Vlámal sa do jednému domu, v ktorom narazil na 9-ročné dievča. Poháňaný svojimi zvrátený sexuálnymi fantáziami ju zaškrtil a potom jej podrezal hrdlo. Keď počul zvuk kvapkajúcej krvi na podlahu, tak ejakuloval.

Na druhý deň sa vrátil na miesto činu do blízkej krčmy. Miestni ľudia sa bavili o tom hroznom čine, ktorý spáchal neznámy človek. Peter sa vyžíval v ich reakciách a rozprávaní, ktoré bolo o ňom.

commons.wikimedia.org

Počas ďalší mesiacoch si užíval následky, ktoré mala jeho vražda. Vracal sa k hrobu dievčaťa, pretože ho uspokojovalo dotýkať sa zeme, pod ktorou bola pochovaná.

Peter až do roku 1921 zabil takto nespočetné množstvo dievčat. Darilo sa mu skrývať svoje stopy a miasť políciu. Medzitým sa dokonca aj oženil s bývalou prostitútkou Auguste Scharf, ktorá nevedela o jeho desivých činoch.

V tomto roku sa to rozhodol vrah a násilník Peter Kürten celé ukončiť. So všetkým sa priznal svojej manželke a navrhol jej, aby ona bola tá, kto ho udá. Na jeho hlavu bola totiž vypísaná odmena a chcel, aby ona dostala tie peniaze.

Peter sa ku všetkému priznal – 68 zločinov, medzi ktoré patrilo 10 vrážd a 31 pokusov o vraždu. Svojimi činmi si vyslúžil rozsudok smrti a išiel pod gilotínu ešte v tom istom roku.

Jeho hlava putovala do laboratórií na forenznú analýzu. No ako aj preukázali psychológovia kým bol Peter živý, bol mozog bol úplne zdravý.

Head hook kurten.jpg
allthatsinteresting.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 19. februára 2018Zdroj allthatsinteresting.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: