Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Obávaný „upír“ zo Sakramenta. Svojim obetiam najskôr vypil krv a následne si na niektorých aj pochutil

Murder.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Richard Trenton Chase (23.5. 1950- 26.12. 1980) bol americký sériový vrah, ktorý zabil šesť ľudí z Kalifornie v priebehu jedného mesiaca. Vyslúžil si prezývku Upír zo Sakramenta kvôli jeho obľube v pití krvi svojich obetí a následnom kanibalizme.

Urobil to ako súčasť klamu, že tak potrebuje zabrániť nacistom zmeniť jeho krv na prášok pomocou jedu, ktorý mu dali do jedla. 29. decembra 1977 Chase zabil svoju prvú obeť Ambrosa Griffina. 51- ročného inžiniera a otca dvoch detí zastrelil za jazdy. Druhou obeťou bola tehotná Teresa Wallin. Chase ju čakal u nej doma, kde ju trikrát postrelil. Potom, keď úbohá žena zomrela, mal s mŕtvolou pohlavný styk. Nakoniec telo zmrzačil a okúpal sa v krvi svojej obete, vlastne dvoch.

Chase_000
murderpedia.org

27. januára 1978 spáchal Chase svoju poslednú vraždu. Keď sa chystal vstúpiť do domu 38-ročnej Evelyn Mirothovej, stretol sa s jej susedom Donom Meredithom, ktorého postrelil rovnakou zbraňou. Okrem toho mu ukradol kľúče od domu a peňaženku. Potom vtrhol do domu Evelyn, kde smrteľne postrelil ju, jej šesťročného syna Jasona a aj jej dvadsaťdva mesačného synovca Davida.

www.youtube.com

Rovnako ako v prípade Teresy, došlo s telom Evelyn k nekrofílii a kanibalizmu. Chase sa potom vrátil domov, kde pil krv malého Davida a jedol niekoľko z jeho orgánov. Telo potom nechal pri neďalekom kostole. Na tomto mieste ho videlo pár svedkov a nechal tu aj dokonalé odtlačky prstov a topánok. Vďaka nim mohol byť zatknutý.

www.youtube.com

8.mája bol Chase uznaný vinným zo šiestich vrážd prvého stupňa a bol odsúdený na smrť v plynovej komore. Počas čakania na smrť sa Chase stal vo väzení obávaným. Ostatní väzni (vrátanie niekoľkých krutých členov gangu) sa ho báli, keďže vedeli o jeho bizarných zločinoch a chúťkach. Podľa väzenských úradníkov a dozorcov ho chceli presvedčiť a donútiť, aby spáchal samovraždu.

www.youtube.com

26.decembra 1980 našli väzenskí strážcovia pri bežnej kontrole Chaseho telo ako leží na posteli. Bez dychu. Pitva odhalila, že spáchal samovraždu predávkovaním sa väzenskými liekmi. Jeho lekár mu predpísal antidepresíva, ktoré ale Chase neužíval a posledné týždne si ich odkladal. Tak zomrel Upír zo Sakramenta.

Sériový vrah Richard Trenton Chase!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 4. apríla 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: