Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Urobila Lenka svoje najhoršie rozhodnutie? Prečo začala šušlať?

Lenka titul.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Lenka vždy pôsobí optimistickým dojmom a jej úsmev určite považujete aj vy za veľmi nákazlivý. Rozhodla sa ale pre veľmi rázny krok a chce si svoj úsmev o niečo vylepšiť. O čo konkrétne ide? Všetko vysvetlila vo videu.

Mnohí z vás sa už asi stretli so strojčekom na zuby. Či už keď ste boli mladší, nosil ho niekto z vašich známych alebo ho dokonca stále máte vy. V dnešnej dobe už nie je ničím výnimočné, že vylepšenia zubov sú možné aj v pokročilom veku.

Lenka0.jpg
Foto: www.imgur.com

Prečo sa vlastne Lenka rozhodla pre strojček?

Lenka3.jpg
Foto: www.imgur.com

Ako sama vysvetlila, o svoje zuby sa dôkladne stará a bola s nimi vždy celkom spokojná. Stáva sa však, že aj dokonalý chrup časom dokáže prekvapiť. Lenke sa začali zuby mierne kriviť a tento fakt si vyžadoval nápravu.

Lenka1.jpg
Foto: www.imgur.com

Strojček o ktorom vo videu hovorí, nie je úplne obyčajný ako väčšina z nás pozná. Príprava tohto strojčeka trvá nejaký čas a zhotovuje sa dokonca až v Amerike. Jeho nepriehľadnosť pôsobí nenápadne, avšak po niekoľkých vyslovených slovách si všimnete, že je nasadený. Lenkina liečba bude trvať tri a pol mesiaca a stála ju niekoľko tisíc eur.

Lenka2.jpg
Foto: www.imgur.com

Počas štrnástich týždňov si Lenka vymení sedem párov dláh. Jediné negatívum, ktoré považuje pri nasadení tohto strojčeka je šušlanie, na ktorom sa ale sama autorka videa mierne zabáva. Lenke držíme palce aby po ukončení celého procesu docielila žiadaný efekt.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SifkaDátum 25. júla 2017Zdroj www.youtube.com, NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: