L e n k a: Žena v mužskom svete, ktorá sa o svoje dievčenské záľuby delí na Youtube a Instagrame

Zdieľať

Točí hlavne dievčenské videá o kozmetike, líčení, móde a podobne, no občas sa nájde aj niečo pre pánov. Predstavujeme ti Lenku, známu youtuberku z východu.

Základné informácie

  • Celé Meno: Lenka Titková
  • Vek: 28 rokov
  • Miesto bydliska: Košice
  • Farba očí: modrá
  • Farba vlasov: medená
  • Škola: Technická univerzita v Košiciach, fakulta elektrotechniky a informatiky

Bakalárka ju priviedla k blogovaniu

Počas písania bakalárskej práce sa Lenka trochu chcela odreagovať a tak si začala písať blog s názvom MsL3nik, ktorý už nie je dostupný. Svoj prvý príspevok Lenka zverejnila 4. decembra v roku 2011. Keďže sa Lenka pohybovala v živote skôr medzi mužmi ako ženami, tak sa o ženských veciach ako beauty chcela vyrozprávať a využila na to svoj blog.

Lenka vôbec nečakala, že o vlog prejaví záujem toľko ľudí. Začala si ho písať len tak sama pre seba, bez veľkých očakávaní a postupne jej blog začalo sledovať tisíce ľudí.

Po získaní väčšieho počtu divákov sa Lenka nesnažila svoj blog zmeniť, aby sa páčil ešte väčšie množstvu ľudí. Jednoducho písala o tom, čo ju baví a taktiež sa nikdy do toho nenudila. Blogovala len vtedy, keď mala chuť, náladu a inšpiráciu.

Lenka sa domnieva, že za svoj úspech vďačí najmä tomu, že ostala prirodzená a sama sebou. Skromné, pozitívne a úprimné dievča takto očarilo nespočetne veľa ľudí, ktorí sa stali jej vernými fanúšikmi.

Dnes už youtuberka Lenka vedela, že nechce, aby sa z blogu stalo ešte niečo väčšie a komerčné, aby ju aj uživil. Robila ho jednoducho pre zábavu a tak to aj malo ostať. Keď sa blogu dosť nabažila, tak s ním prestala. Postupne však začala točiť videá, o ktoré bol veľký záujem.

2-ročná prestávka na Youtube

Keď sa Lenka začala viac venovať natáčaniu na Youtube ako blogu, tak ju to postupne prestalo baviť. Predsa len pred rokmi len málo ľudí sledovalo a vyhľadávalo slovenských a českých youtuberov. Lenku taktiež tvorba videá prestala napĺňať, a tak si dala od Youtube prestávku, aby sa mohla venovať aj iným veciam vo svojom živote.

Lenka však netušila, že sa k Youtube vráti. K opätovnému natáčaniu ju pohnal jej bývalý priateľ, ktorý ju celý čas po podporoval. Lenku sme tak mohli na začiatku roku 2016 opäť vidieť na Youtube, kde bola späť so svojimi najmä beauty videami.

Lenka na sociálnych sieťach

Lenka na svoju Facebookovú stránku pravidelne pridáva príspevky, v ktorých najmä informuje o jej najnovších videách. Krásu Lenky, jej obľúbené produkty, jedlo, miesta a unikátne fotky si môžeš užiť a nájsť na jej Instagrame.

Zaujímavé fakty

  • Lenka bola výborná žiačka. Za celé štúdium na strednej škole dostala len jedinú trojku z nemčinu. Bolo to len preto, lebo sa prihlásila na pokročilý nemecký jazyk, kým po nemecky vôbec nevedela.
  • Známe motto na blogu Lenky kedysi bolo: „A girl in a man’s world“. Lenka si takéto motto vybrala preto, lebo už od základnej až po vysokú školu patrila skôr do chlapčenských partií a v rodinnom prostredí vyrastala s bratom a štyrmi bratrancami.
  • Keď ide o jedlo o nápoje, tak Lenka miluje kolu a banán by nikdy nezjedla.
  • Komentár pod videom, ktorý Lenku najviac pobavil: Lenka vydala video s názvom „Brat komentuje, ako sa líčim.“ Pod videom si našla komentáre, v ktorých sa ľudia pýtali, s kým video točila, či je to jej frajer…

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom