Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

V apríli výjde šiesta série Hry o tróny. Toto o nej zatiaľ vieme!

151113 jon snow s5 tease 1024x3741.jpg
14
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.hbo.com
reklama:
reklama:

Televízna stanice HBO zverejnila plagát k šiestej sérii populárneho seriálu Hra o tróny. Na plagáte je Jon Snow, ktorého v záverečnej časti piatej série dobodali členovia Nočnej hliadky. Ako to teda bude?

1. Hoci presný dátum vydania prvej časti šiestej série nie je známy, vieme, že sa nová séria začne vysielať v apríli 2016.

Michiel Huisman, Peter Dinklage, Emilia Clarke, Nathalie Emmanuel, Iain Glen
SITA/AP

2. Posledná časť piatej série sa skončila záberom na krvácajúceho Jona Snowa. Fanúšikovia seriálu však nechcú veriť tomu, že by obľúbená postava seriál opustila. Novinári tiež zastihli predstaviteľa Jona Snowa Kita Harringtona v Belfaste, kde sa seriál nakrúcal. No a teraz vydalo HBO plagát so zakrvaveným Jonom Snowom! Tak prežil to, či nie? Na to si budeme musieť počkať do apríla…

151113 jon snow s5 tease 1024x374.jpg
www.hbo.comFoto: www.hbo.com

3. V šiestej sérií by sa mala objaviť postava Neda Starka. Nie, nevstane z mŕtvych! Mal by sa objaviť len vo flashbackoch a hrať ho nebude Sean Bean, ale mal by ho stvárniť Sebastian Croft. Uvidíme tak mladého Neda Starka a možno sa dozvieme viac o pôvode Jona Snowa.

TV Game of Thrones
SITA/AP

4. Nová séria bude vraj oveľa temnejšia a plná čiernej mágie. Fanúšikovia sa dohadujú, že práve Melissandra sa bude podieľať na vzkriesení Jona Snowa. Je však možné, Jon pri tomto procese príde o časť svojej duše…

Carice van Houten
SITA/AP

5. V jednej epizóde sa objaví aj herec Ian McShane, ktorý sa vyjadril: „Privediem späť niekoho, o kom ste už nedúfali, že sa vráti.“

Ian McShane
SITA/AP

6. Vrátiť by sa vraj mal aj Sandor Clegane „The Hound“. Herca Roryho McCanna, ktorý ho stvárnil, tiež videli v Belfaste.

TV Game of Thrones Last Season
SITA/AP

7. Stannis je mŕtvy a tak by to aj malo zostať. Krátko po tom, ako obetoval svoju dcéru, ho zabila Brienne z Tarthu. Síce sme jeho smrť priamo nevideli, no tvorcovia Hry o tróny vyhlásili, že Stannis je mŕtvy.

Giphy4.gif

8. Výprava za Múrom bude pokračovať. V piatej sérií sa Bran Stark ani Hodor vôbec neobjavili. V šiestej sérii by však mali zohrať dôležitú úlohu.

Giphy5.gif

9. Silné ženy Západozeme budú proti sebe bojovať. Zaiskrí to medzi Cersei a starou mamou Margaery Olennou Tyrell.

TV Game of Thrones
SITA/AP

10. Dozvieme sa viac o postave Samwella Tyrlyho.

Giphy6.gif

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 26. novembra 2015Zdroj www.msn.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: