Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

V Bratislave pribudli nové zaujímavé diela, už ste si ich boli obzrieť?

Sni mka obrazovky 2018 07 25 oa14.16.15.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Bratislava láka denne veľké množstvo nielen domácich, ale aj zahraničných turistov, ktorí si chcú obzrieť naše hlavné mesto zblízka. Aj toto leto pribudli v Bratislave nové umelecké miesta, ktoré lákajú turistov. Viete, o ktoré diela ide?

Bratislava má naozaj veľké množstvo zaujímavých či jedinečných miest a pamiatok, ktoré ju robia výnimočnou. Či už je to Bratislavský hrad, zrúcanina hradu Devín, Most SNP a ešte oveľa viac. Napriek všetkým týmto pamiatkam sa však Bratislava posúva a v posledných týždňoch predstavila opäť nové a zaujímavé diela.

A post shared by Angela Ang ?? (@theangelaang) on

Hotel Kyjev

Jedným z nich je Hotel Kyjev, ktorý zdobí veľké streetart dielo, ide o najväčšie streetart dielo v strednej Európe a nazvané je “Deconstructed”.

Jednu zo stien výškovej časti hotela premenili na veľký geometrický obraz organizátori bratislavského Street Art Festivalu spolu so slovenským fotografom Lousy Auberom. Čo na toto dielo hovoríte vy?

#hotelkyjev#streetart

A post shared by Martin Brtan (@martinbrtan) on

Dáždniková ulica

Pred Galériou Nedbalka v Bratislave boli nainštalované dáždniky, čím vznikla Dáždniková ulica ako súčasť Urban Art Festivalu, ktorý sa konal v našom hlavnom meste začiatkom júla 2018.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 27. júla 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: