Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

V kokosovej vode našla takúto nechutnosť. Toto by sme veru nechceli objaviť…

Befunky collage 39.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
img.buzzfeed.com
reklama:
reklama:

Matka dvoch detí Barbara Kline miluje kokosovú vodu. Je to vraj jediné, čo pije, teda aspoň donedávna…

Po tom, čo Barbara našla vo svojej kokosovej vode nechutnú vec, podobajúcu sa na chobotnicu, si asi dlho tento zdravý nápoj nevychutná.

Keď totiž naposledy popíjala svoju obľúbenú kokosovú vodu, dala si poriadny hlt. A vtedy pocítila, že niečo prehltla. Malo to podľa jej slov ťahavú konzistenciu a bolo to poriadne nechutné.

Horizon33_2017 5 16_10 3 30.jpg
img.buzzfeed.com

Pozrela sa, či si omylom nekúpila ochutenú verziu nápoja, no zistila, že si kúpila tú, ktorú vždy. Tak sa rozhodla škatuľu rozobrať a pozrieť sa, čo je vo vnútri.

Keď škatuľu otvárala, počula, že v nej niečo hrká, a to sa jej teda vôbec nepáčilo. Predtuchu mala správnu, v škatuli niečo bolo a nebolo to kokosové mlieko…

Pomocou noža odrezala vrch škatule a objavila tam čosi, čo vyzeralo ako mŕtva chobotnička. Vo chvíli, keď zbadala tú nechutnosť utekala zvracať.

Horizon33_2017 5 16_10 3 56.jpg
img.buzzfeed.com

Hovorca spoločnosti Vita Coco to vysvetlil slovami, že išlo o pleseň, ktorá žiadnym spôsobom nemôže byť zdraviu škodlivá. Nápoj totiž neobsahuje žiadne konzervačné látky a je vyrobený len z prírodných ingrediencií. Podľa neho je možné, že žena nemala nápoj v chladničke nechala ho pridlho otvorený alebo bol jeho obal poškodený, a preto vznikla pleseň.

Barbara však tvrdí, že si kokosovú vodu kúpila v miestnych potravinách pred asi týždňom a uchovala ju podľa inštrukcií na obale. Nikdy vraj nenechá otvorenú kokosovú vodu v chladničke dlhšie ako jeden a pol dňa.

Horizon33_2017 5 16_10 4 9.jpg
img.buzzfeed.com

Barbare spôsobila konzumácia plesne poriadne problémy. Okrem toho, že zvracala, mala hnačku a astmatický záchvat, pretože je veľmi alergická na plesne. Žena teraz plánuje podať na spoločnosť žalobu…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 16. mája 2017Zdroj www.buzzfeed.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: