Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To je nechutné! Trojročný chlapec vypil polovicu zo sladkého nápoja a objavil tam toto!

Desktop24.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Malý Kayden má tak, ako mnoho ďalších detí, veľmi rád sladké bublinkové nápoje. Po tomto zážitku si však z Dr Peppera už asi neodpije. Vo fľaši našiel niečo, z čoho sa dvíha žalúdok.

Keď dal John Graves svojmu vnukovi napiť z Dr Peppera, netušil, čo sa vo fľaši ukrýva. Malý Kayden, ktorý so svojou rodinou žije v Texase, sa z fľaše napil a podával ju starému otcovi so slovami, že vo vnútri videl myš. Starý otec si fľašu poriadne pozrel a vo vnútri bol potkan!

Takýto nechutný nález rodinu poriadne šokoval a malého Kaydena vzali okamžite k doktorovi. Ten mu urobil odber krvi a moču.

Horizon33_2016 5 12_14 45 50.png
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Rodinu viacerí neprajníci na internete obvinili, že fotku upravili a celú príhodu s potkanom si vymysleli. Pravdou však je, že potkan vo fľaši bol skutočný. Rodina dala zviera testovať, aby sa zistilo, odkiaľ môže pochádzať a či netrpela nejakým nákazlivým ochorením.

Horizon33_2016 5 12_14 45 24.png
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Výrobca sladkej limonády sa bráni s tým, že bezpečnostné predpisy sú pri výrobe Dr Peppera také prísne, že je takmer nemožné, aby sa do fľaše dostal nejaký cudzí predmet. Fľašu s hlodavcom poputuje do nezávislého forenzného laboratória, ktoré má zistiť, či je skutočná.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 12. mája 2016Zdroj www.mirror.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: