Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Videli ste už niečo podobné? Takto sa správajú chlapcova mama a macocha!

Macocha.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Deti, ktorých rodičia sa rozvedú, to majú zväčša veľmi ťažké. No záleží to od toho, ako sa potom samotní rodičia správajú.

Keď Melissa počula, že sa jej bývalý manžel znovu oženil, táto myšlienka jej prišla ako nočná mora. Kto by mohla byť tá nová žena, ktorá sa má starať o jej 7-ročného syna Hudsona? Melissa mala veľmi jasný obraz tejto hriešnej nevlastnej matky. Bola pravdepodobne mladšia a nie príliš seriózna. Melissa nemohla byť viac rozčúlená.

Melissa bola veľmi rozčúlená, keď sa dozvedela, že jej syn bude mať macochu a hneď si o nej urobila obraz, síce ju ešte nepoznala.

Mellisa.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Hudsonova nevlastná matka Lena sa neskôr spoznala s Melissou. Lena bola trpezlivá, láskavá a starostlivá. V skutočnosti ju už nikdy Melissa nepovažovala za zlú macochu, takú ako si predstavovala. Keď uvidela, ako si Hudson položil hlavu na Lenu presne tak, ako to urobil s ňou, Melissa si uvedomila, že Lena nebola jej náhrada, ale jej spojenec. Začala vidieť, že väzba medzi Lenou a Hudsonom bola rovnako zvláštna a dôležitá ako tá, ktorú mal s ňou.

Keď Melissa uvidela vzťah medzi jej synom a Lenou, bolo jej všetko jasné a jej predstava zlej macochy sa razom vytratila.

Lena.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Zatiaľ, čo mnoho nevlastných rodičov máva často sporné vzťahy, Melissa bola schopná dať všetky jej očakávania stranou a videla krásnu pravdu. Poďakovala sa dokonca Lene za starostlivosť o svojho malého chlapca tým, že jej poslala špeciálne video so správou. Lena si neuvedomila, že Melissa ju pozoruje ako sleduje video po celú dobu. Dve emočné matky nakoniec zažili krásny okamih lásky a zmierenia.

Krásny príbeh chlapcovej mamy a macochy!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 8. júla 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: