Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Manželia sa po nezhodách v manželstve rozviedli. No pozrite sa, čo to spôsobilo ich synovi!

Chlapec 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Rozvod je niekedy veľmi ťažký. No najmä vtedy, keď si tým musia prejsť aj samotné deti. 

Niektoré manželstvá sa nevyvinú podľa predstáv a tak nastáva rozvod. To sa stáva. Ako sa hovorí, že je lepšie mať dva oddelené domovy, kde sú mama a otec obaja šťastní, než mať jeden domov, kde sa všetko rozpadá. Kým rozvod môže byť správne rozhodnutie pre manželov, môže to byť veľmi srdcervúce pre deti. A je to aj prípad 13-ročného Billyho, ktorému rozvod rodičov obrátil celý život hore nohami.

Okrem iného si Billy zhoršil aj známky v škole.

Skola.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Billy začal priberať na váhe, pohoršil sa v škole a zo všetkého najviac nenávidel svoj domov. Povedal otcovi, že nie je jeho skutočným otcom, pretože sa od neho vzdialil. Billy bol naštvaný, zmätený a nevedel, čo robiť so svojou bolesťou.

Jeho matka Sherry priniesla Billyho na „Oprah Winfrey Show“. On aj ostatné deti, ktoré zažili rozvod rodičov, sa dali dohromady a diskutovali o tom, ako sa cítia.

Táto diskusia chlapcovi naozaj pomohla a konečne mu odľahlo a začal celú situáciu vnímať rozumne.

Chlapecc.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Naozaj mi chýba ocko a želám si, aby sa vrátil,“ priznal Billy so slzami v očiach. Ale jeho otec sa nevráti domov natrvalo. Rok potom, čo odhalil, čo bolo skutočne v jeho srdci, Billy urobil veľa zmien k lepšiemu. Opäť si známky v škole vylepšil, pochopil rozvod jeho rodičov a cítil sa zase doma v bezpečí. Začal sa hrať, zaujímať o svojho domáceho miláčika ešte viac a dostával kopec lásky od oboch rodičov, aj keď nemohli byť vždy spolu.

Jedného dňa prišiel Billy za mamou a povedal jej: „Vieš čo mama? Veľmi sa mi páči, kým som“. Nie sú sladšie slová, aké matka môže počuť od svojich detí.

Príbeh chlapca, ktorému sa zrútil svet po rozvode rodičov!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 28. júna 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: