Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video: Sledujte ako zareagoval otec, keď si jeho syn vybral ako hračku barbie!

Syn.png
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Keď si jeden z jeho synov vybral ako hračku barbie, zareagoval otec z Kalifornie naozaj nečakane a namiesto rozpačitej výčitky adresoval svojim synom správu plnú lásky a tolerancie. Niet sa preto čo čudovať, že má jeho video viac ako 13 miliónov videní!

Otec dvoch synov – Azai a Zuri publikoval na svojom účte na Facebooku video, ktoré videlo viac ako 13 miliónov ľudí. A dôvod? Správa ukazuje veľa lásky a tolerancie!

V tomto videu vidíme otca, ktorý vysvetľuje ako šiel do obchodu so svojim synom Azai vymeniť darček, ktorý dostal k narodeninám. Azai si v tomto obchode však vybral jedine bábiku barbie. Po niekoľkých sekundách váhania otec objasňuje: „Čo myslíš, že otec cíti, keď si jeho syn vyberie toto?“ No keď vidí obrovský úsmev doprevádzaný výkrikom radosti svojho syna dodáva: „Nechal som svojich synov vybrať si svoj život. S ich matkou im hovoríme aby si vybrali vlastný výraz, vlastné chute a vlastnú sexualitu. Majú môj sľub, že ich budem ľúbiť a akceptovať bez ohľadu na ich voľbu.“


Mikki Wilis, otec dvoch synov, je rád, že toto video našlo toľko sledovateľov a ďalej vysvetľuje, že svojho syna povzbudil, aby si vybral barbie s realistickejším telom. To všetko z dôvodu, aby si nezvykal na myšlienku, že telo ženy má byť vždy dokonalé. Napokon svojho syna nechal, aby si vybral ako darček barbie a na túto tému sa s ním vraj porozpráva neskôr. Krásna lekcia v tolerancii!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronikaDátum 30. mája 2016Zdroj www.journaldesfemmes.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: