Vieme, ako si zobral život Robin Williams! To, či bol pod vplyvom alkoholu alebo drog, je zatiaľ záhadou!

Zdieľať
Robin Williams
Actor Robin Williams speaks at The 24th American Cinematheque Awards honoring Matt Damon in Beverly Hills, Calif. on Saturday, March 27, 2010. (AP Photo/Dan Steinberg)

Telo známeho herca našla v pondelok 11. augusta v spálni jeho osobná asistentka.

Americký herec Robin Williams sa obesil. Informáciu potvrdil zástupca oddelenia koronera úradu šerifa v Marin County Keith Boyd, ktorý tiež prezradil, že zosnulý mal porezané ľavé zápästie, pričom v blízkosti tela objavili vreckový nožík. Telo známeho komika našla v pondelok 11. augusta v spálni jeho domu v severnej Kalifornii jeho osobná asistentka.

„Pána Williamsa našli oblečeného, v sede, nejavil známky života a okolo krku mal uviazaný opasok, pričom druhý koniec bol upevnený medzi zatvorenými dverami šatníka a zárubňami,“ uviedol. Boyd zároveň odmietol odpovedať na otázky, či mal herec v tele alkohol alebo drogy a či zanechal list na rozlúčku.

Výsledky toxikologických testov by mali byť známe o dva až šesť týždňov. Obľúbený komik trpel podľa jeho hovorkyne Mary Buxbaum vážnymi depresiami a neustále hovoril o svojom boji s alkoholom. Dožil sa 63 rokov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom