Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vtipná záchranná akcia. Batoľa sa zamklo v aute a škerilo sa na hasičov

Auto.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Hasiči dennodenne zasahujú pri rôznych záchranných akciách, v ktorých ide neraz o život. V tomto prípade to nebolo až také nebezpečné, no o odľahčenie celej situácie sa postaralo malé usmievavé batoľa v aute. 

27-ročná mamička Kirsty Greenová bola so svojim 14-mesačným synom Brandonom na nákupy. Keď mala všetko nakúpené, zaplatila a vybrala sa k autu. Malý Brandon v nákupnom vozíku vymýšľal, chcel sa postaviť, tak sa mamička rozhodla, že ho posadí na zadné sedadlo do auta.

Auto.jpg
www.youtube.com

Keď do kufra uložila celý nákup a zabuchla dvere, uvedomila si, že si tam zabudla kľúče. No medzitým bol jej syn taký šikovný, že si sadol na predné sedadlo a centrálnym uzamykaním sa v aute zamkol. Kirsty nemala ako otvoriť svoje auto.

Babo.jpg
www.youtube.com

Na chvíľu ju ovládla panika, ale veľmi rýchlo si uvedomila, že jej syn bude v poriadku. Vonku totiž nebolo teplo a tak mu v aute nič nehrozilo. Rýchlo požiadala predavačky o pomoc. Tie zavolali hasičov, ktorí o chvíľu boli na mieste. Celá záchranná akcia malá vtipný nádych, keďže malý Brandon sa na hasičov celý čas vyškieral spoza volantu. Nakoniec sa im podarilo ho vyslobodiť.

Toto sú hasiči, ktorí zažili naozaj vtipnú záchrannú akciu :)

Hasici.jpg
Foto: www.imgur.com

Batoľa sa postaralo o poradny rozruch, ktorý mal šťastný koniec

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 3. mája 2017Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: