Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento chutný chlapček vás zaručene pobaví. Takto si spieval v autosedačke pesničku.

Baby.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Všetky malé deti sú veľmi chutné. A obzvlášť, keď predvedú takýto spevácky výkon! 

Tento malý chlapec môže vyzerať ako obyčajné batoľa, ale to neznamená, že nemôže poňať pesničku ako najväčšia hviezda. Mama uložila svojho syna do autosedačky. Bol to úplne normálny deň, keď zrazu začula, ako jej malý chlapec začal spievať zarovno rádia klasickú evanjelickú pieseň “I’m Blessed.”

Babyd.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Musela mu hrať túto pieseň často, pretože to rozkošné dieťa vyzerá, že pozná text naspamäť. Hoci bojoval s niekoľkými riadkami, je celkom jasné, že má nejaký hudobný talent, a dá sa predpokladať, že keď bude trochu starší, bude spievať svoje vlastné gospely priamo pred celým kostolom.

Spieva.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Bábätká a batoľatá nemusia vždy vyzerať, akoby dávali pozor na svoje okolie, ale keď budete pozerať toto roztomilé video, bude vám hneď jasné, že sú si úplne vedomí, čo presne sa okolo nich deje. Je to trochu desivé si uvedomiť, ako veľmi si všetko všímajú, najmä keď si myslíte, že to tak nie je!

Pozrite sa na tohto rozkošného chlapčeka!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 2. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: