Vyber si labuť a zisti, čo ťa čaká. Šťastie, varovanie alebo rozchod?

Zdieľať
Vyber si labuť a zisti, čo ťa čaká. Šťastie, varovanie alebo rozchod?

Chcete vedieť, čo vás čaká? Šťastie, láska alebo varovanie? Vyberte si obrázok labute, ktorý sa vám najviac páči a čoskoro to zistíte.

Prvý obrázok labute

Vybrali ste prvý obrázok labute? Pozor, varovanie pre vás. Doteraz ste sa starali a zaujímali iba o veci a ľudí vo vašom okolí. Ich potreby ste kládli na prvé miesto. Teraz však nastal čas na zmenu. Koniec so zanedbávaním vlastných potrieb a želaní. Áno, samozrejme, treba podať pomocnú ruku, ale mnoho ľudí vašu pomoc začalo zneužívať, a pritom to s nimi nebolo až tak zlé. Mali by ste si uvedomiť, že treba žiť naplno tu a teraz a nie čakať na okolnosti a obdobie, ktoré možno príde. A čo ak nie? Zrazu sa obzriete a zistíte, že ste premárnili život robením vecí, ktoré vám neprinášajú radosť. A sebaobetovaním sa pre iných. Preto nájdite si čas už dnes na svoje koníčky a záujmy. Doprajte si relax a rozmaznávajte sa. Zaslúžite si to.

Druhý obrázok labute

Druhý obrázok labute môže znamenať návrat starej lásky do vášho života. Protestujete, že s bývalým partnerom je predsa koniec? No pravdepodobne to tak nebude. Ešte stále k nemu prechovávate hlboké city, ktorých ste si mysleli, že ste sa už zbavili. Môže sa dokonca stať, že vaša stará láska s vami bude chcieť nadviazať opäť vzťah. Nemusíte to hneď prijať. Je dobré, keby ste si urobili čas a premysleli si to. Faktom je, že dvakrát do rovnakej rieky nikdy nevkročíte. Nedovoľte však svojej zranenej pýche, aby vás premohla.

Tretí obrázok labute

Blahoželáme. Ak ste si vybrali tretiu labuť, čaká vás šťastie a splnenie mnohých snov. V prípade, ak máte v súčasnosti starosti či zažívate komplikácie, zrazu príde zázračné riešenie, ktoré vás ich zbaví. Alebo sa objaví pomoc, ktorú ste nečakali. Šťastie sa môže prejaviť aj vo vzťahu. Stretnete svoju veľkú lásku, či so svojim súčasným partnerom prežijete nádherné chvíle plné romantiky. Tak či onak, máte sa na čo tešiť. Táto labuť tiež znamená návrat osoby s minulosti, ktorá bola vášmu srdcu blízka a veľmi vám chýbala.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom