Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vyberte z obrázku človeka, ktorého považujete za najväčšieho blázna. Prezradí to niečo o vás

Tit 1.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
brightside.me
reklama:
reklama:

Naše rozhodnutia a preferencie o nás vedia veľa prezradiť aj vtedy, keď si to veľmi neuvedomujeme. Sila nášho podvedomia je totiž obrovská. Ktorú z týchto postavičiek považujete za najšialenejšiu?

Tita.jpg
brightside.me

1

Ak ste si vybrali postavičku číslo 1, ste líder a extrovert. Ľudia okolo vás sa na vás môžu spoľahnúť, ale poznajú vás ako tvrdohlavého človeka. Často sa príliš rýchlo a neuvážene rozhodujete, preto strávte viac času premýšľaním o vašich nápadoch.

2

Dvakrát meraj, raz rež. To je stará múdrosť, ktorá je jednoznačne o vás. Múdrosť a emocionálna stabilita, to je to, čo vás vystihuje. Ste milý človek, ale občas to ľudia okolo vás využívajú. Dávajte si pozor na zbavovanie sa zodpovednosti.

3

Radi snívate, ale vaše sny sú veľmi odvážne. No napriek tomu sa vám často podarí si svoje sny splniť. Ľudia vám často nerozumejú a nemajú pre vás pochopenie, pretože váš pohľad na svet môže byť pre nich príliš extravagantný.

4

Držíte sa svojich zásad, na všetko máte svoj názor a ste vždy pripravený ísť proti systému. Buďte však opatrný pri robení vecí, ktoré vám môžu ublížiť len preto, že ste sa chceli pred okolím ukázať.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 12. júna 2017Zdroj brightside.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: