Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vyhliadkové veže, ktoré boli postavené tento rok a stoja za to

Sni mka obrazovky 2018 09 02 oa9.51.52.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Na Slovensku sa aj dnes budujú nové zaujímavé miesta či rôzne turistické atrakcie. Medzi zaujímavé a navštevované patria určite aj vyhliadkové veže, ktorých máme na Slovensku čoraz viac. Pozreli sme sa na niektoré z nich, ktoré boli postavené ešte len tento rok, no už teraz patria medzi obľúbené miesta u nás..

Vyhliadková veža v Bojniciach

Vyhliadková veža v Bojniciach je sprístupnená návštevníkom približne od začiatku júla 2018, no už počas prvých dní si ju prišlo pozrieť naozaj veľa ľudí. Podobne ako Chodník korunami stromov v Bachledovej doline, tak aj tento chodník patrí k tým najväčším turistickým atrakciám.

Vyhliadková veža v Polomke

V maličkej obci Polomka na Horehroní vyrástla 30 metrov vysoká vyhliadková veža s názvom „Polomské očko,“ ktorá je jediná svojho druhu v celom regióne.

Vyhliadková veža Dubeň v Žiline

Zaujímavosťou tejto veže je to, že nápad postaviť ju tu bol už pred vyše 20 rokmi, no dokončená bola až tento rok. Veža meria 27,4 metra a môžete sa tešiť z výhľadu na okolie z desiatich podlaží.

Vyhliadková veža v Bratislave na Devínskej Kobyle

Táto vyhliadková veža ešte síce nie je otvorená, ale už teraz sa na ňu teší veľké množstvo ľudí a turistov, ktorí si ju pôjdu obzrieť a vychutnať si výhľady, ktoré bude ponúkať.

Sni mka obrazovky 2018 09 02 oa9.49.42.jpg
bratislava.dnes24.sk
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 2. septembra 2018Zdroj wikipedia.sk, © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: