Vystrihnuté scény z hororov, ktoré boli až príliš nevhodné

Zdieľať
Srpski film

Pri sledovaní hororových filmov očakávame, že uvidíme mnoho desivých, nechutných a aj znepokojujúcich scén. No nasledovné zábery boli až tak nevhodné, že museli byť z filmov vystrihnuté.

The Human Centipede 2

Kto videl alebo aspoň počul o tomto filme si asi pomyslí: Čo môže byť horšie ako stonožka z ľudí, ktorí sú spojení tým najnechutnejším spôsobom?

Odpoveďou je scéna, v ktorej záporný hrdina Martin, únosca ľudí a stvoriteľ ľudskej stonožky, znásilnil jej koniec, teda posledného človeka v rade.

Znásilnenie prebiehalo totiž ukrutným spôsobom – Martin mal okolo penisu ovinutý ostnatý drôt.

Film bo pustený do kín až vtedy, keď bola táto scéna odstránená.

The Human Centipede 2

Srbský film

Film, ktorý bol diskutovaný a súdený množstvom ľudí.

Vďaka jeho zvráteným scénam plných mučenia, znásilňovanie, nekrofílie a pedofílie si stal známym ako jedným z najodpornejších filmov.

K tomuto filmu patrili ešte 4 minúty vystrihnutého obrazového materiálu, v ktorej boli deti sexuálne zobrazované a znásilňované.

Srpski Film

To (2017)

Vražedný klaun Pennywise z tohto filmu mal byť vyobrazený omnoho desivejšie a brutálnejšie, aby diváci pochopili, akým ukrutným monštrom naozaj je.

Tvorcovia filmu chceli ukázať skazenosť tohto klauna pomocou retrospektívnej scény. V nej Pennywise nútil matku, aby si vybrala medzi dvomi možnosťami. Buď ho nechá zjesť jej novorodenca alebo vyvraždí celú komunitu.

It

Horizont udalosti

V tomto sci-fi horore sa nachádza krátka scéna, v ktorej nájde posádka vesmírnej lode videozáznam. Je na ňom natočený zostup predošlej posádky do dimenzie pekla.

Tento 20-sekundový záznam je plný zvíjajúcich sa nahých tiel, ľudí jediacich sa navzájom, muža, ktorý bol sodomizovaný potrubím a človeka, ktorý si cez ústa vytrhol vlastné črevá.

Pritom existovali ďalšie scény, ktoré boli vystrihnuté. Tie vyobrazovali horory ako odtrhnutie pŕs ženy či vŕtanie skrutiek do zubov omnoho intenzívnejšie, desivejšie a nechutnejšie.

Event Horizon

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Podobné články